Szkolenie Spadochronowe AFF | Wiele Lokalizacji

1 rok ważności Nowość
0.0 0 Opinii

Szkolenie Spadochronowe AFF | Wiele Lokalizacji


Konin, Białystok, Zamość
1 os.
Voucher ważny do: 2024-09-22
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

5898,99 zł

5898,99 zł

O prezencie

Marzysz o tym, by zyskać profesjonalne uprawnienia, pozwalające na samodzielne skakanie ze spadochronem? W takim razie wybierz Szkolenie Spadochronowe w Koninie, Białymstoku lub Zamościu! Najpierw czeka Cię wygodne szkolenie online na wygodnej platformie e-learningowej. Następnie przygotowanie praktyczne i skok z dwoma instruktorami. Zakończeniem są cztery skoki (w tym skok egzaminacyjny), które odbywają się z jednym instruktorem. Zostań profesjonalistą i zapewnij sobie przygodę życia!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Szkolenie Spadochronowe ze Skokami Metodą AFF. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Co wchodzi w skład przeżycia?
Przeżycie składa się z:
- Szkolenia teoretycznego (online);
- Przygotowania praktycznego;
- Skoku spadochronowego z dwoma instruktorami;
- Czterech kolejny skoków spadochronowych (w tym egzaminowego) z jednym instruktorem.

Jak podzielone jest szkolenie?
Szkolenie AFF - Accelerated Freefall - jest przyspieszoną nauką wolnego spadania. Kurs jest najszybszą, a zarazem najefektywniejszą formą zgłębiania tajników - zarówno spadania ze spadochronem zamkniętym, jak też latania na otwartej czaszy. W szkolenie wliczony jest kurs teoretyczny. Szkolenie realizowane jest w dwóch modułach: teoretycznym i praktycznym.

Moduł teoretyczny - Prowadzony jest w wygodnej formie e-learningu, dopasowanej do indywidualnego tempa nauki. Podczas szkolenia teoretycznego uczeń-skoczek poznaje: elementy prawa lotniczego, możliwości i ograniczenia człowieka, bezpieczeństwo w skokach spadochronowych, teorię skoku, zasady skoków, sprzęt, wykorzystywany podczas skakania.

Moduł praktyczny - Ta część obejmuje: ćwiczenia naziemne na uprzęży (ćwiczenie poszczególnych elementów zachowania podczas skoku i komunikacji w powietrzu). W trakcie przygotowania naziemnego przedstawiony jest przebieg czynności skoku, ułożenie ciała podczas wolnego spadania, manewrowanie ciałem oraz postępowania w sytuacjach awaryjnych.

Część skokowa: Jeden skok z dwoma instruktorami i cztery skoki z jednym instruktorem. Szkolenie kończy się egzaminem w powietrzu, w którym uczeń-skoczek musi wykazać się nabytymi umiejętnościami. Instruktor decyduje o tym, czy zrealizowana ilość 5 skoków jest wystarczająca dla danego uczestnika do przystąpienia do egzaminu. W trakcie skoków uczeń-skoczek wyposażony jest w spadochron typu "szybujące skrzydło". Sprzęt obowiązkowo musi posiadać automat AAD. Dodatkowo uczeń-skoczek zostaje wyposażony w kombinezon, kask, okulary, wysokościomierz, a także radio, które umożliwia komunikację instruktora z uczniem. Przebieg skoków ucznia-skoczka rejestrowany jest na kamerze, co umożliwia omawianie poszczególnych elementów oraz postępów.
Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ile czasu trwa przeżycie?
Część teoretyczna online trwa 8 godzin, część praktyczna ustalana jest indywidualnie z instruktorami.

Z jakiej wysokości odbywają się skoki?
Skoki odbywają się z wysokości 4000 metrów.

Jakie wymagania należy spełnić, by wziąć udział w szkoleniu?
Szkolenie przeznaczone jest wyłącznie dla osób pełnoletnich. Obowiązkowo wymagane jest również ubezpieczenie OC, które można nabyć za pośrednictwem Wykonawcy.

Szkolenie Spadochronowe | Wiele Lokalizacji to oryginalny pomysł na prezent dla miłośnika ekstremalnych wrażeń. Voucher na szkolenie spadochronowe to gwarancja emocji, dobrej zabawy i adrenaliny, której nie można opisać słowami. To także szansa, by zyskać profesjonalne uprawnienia. Spełnianie marzeń jest proste! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konin, Białystok, Zamość

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

8 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Przeżycie przeznaczone jest dla jednej, pełnoletniej osoby. Szkolenie składa się z: części teoretycznej (online), przygotowania praktycznego, 1 skoku z 2 instruktorami i 4 skoków z 1 instruktorem (w tym egzamin). Skoki odbywają się z wysokości 4000 metrów. Obowiązkowo wymagane jest również ubezpieczenie OC, które można nabyć za pośrednictwem Wykonawcy. Instruktor decyduje o tym, czy zrealizowana ilość 5 skoków jest wystarczająca dla danego uczestnika do przystąpienia do egzaminu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aviacom

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.