JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Skok ze Spadochronem | Poznań

Skok ze Spadochronem | Poznań


Poznań (okolice) - Ostrów Wielkopolski
1 os.

699 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
699 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Chciałbyś dowiedzieć się, co czuje osoba, która znajduje się kilka tysięcy metrów nad ziemią? Uwielbiasz ekstremalne przeżycia i chciałbyś spróbować czegoś niesamowitego? Odważ się i wykonaj Skok ze Spadochronem, który wywoła u Ciebie ogromną dawkę emocji! Przez 50 sekund będziesz swobodnie spadał, a przez 7-10 minut szybował na otwartej czaszy spadochronu! Ten czas pozwoli Ci na podziwianie krajobrazów z lotu ptaka, których nie zapomnisz do końca życia!

Z jakiej wysokości odbywa się skok?
Twój skok ze spadochronem rozpocznie się na wysokości 4000 metrów. Taka wysokość gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki a Ty możesz mieć pewność, że będą to najszybciej pokonane 4 kilometry w Twoim życiu!

Ile lat należy mieć, aby skoczyć?
Nie musisz mieć 18 lat żeby skoczyć ze spadochronem, wystarczy, że masz zgodę rodziców lub prawnego opiekuna. A jeżeli myślisz, że jesteś za stary, to pamiętaj, że nigdy nie jest za późno żeby spełnić marzenie o lataniu. Najmłodsza dziewczynka, która skakała z AntiGravity miała 6 lat a najstarsza osoba 84 lata.

Jak ubrać się na skok?
Bezpośrednio przed skokiem otrzymasz kombinezon i gogle a zalecany strój to komfortowe, niekrępujące ruchów ubranie sportowe a także wiązane buty. Jeżeli będzie bardzo gorąco polecamy skok bez kombinezonu na boso. Dodatkowe doznania pędu powietrza na skórze gwarantowane!

Ile trwa skok w tandemie?
Skok poprzedzony jest około 15 minutowym szkoleniem podczas którego instruktor wytłumaczy Ci wszystko co się będzie działo za drzwiami samolotu :) Skok tandemowy to około 50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200km/h. To wystarczający czas, by poczuć wolność, docenić piękno krajobrazu i dowiedzieć się, jak bardzo życie może być piękne! Do tej niepełnej minuty dochodzi czas szybowania w dół na otwartym spadochronie.

Czy są jakieś ograniczenia?
Ograniczeniem jest wzrost poniżej 120 cm, waga powyżej 110 kg.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Skok ze spadochronem – po prostu się odważ!

Interesuje Cię skok ze spadochronem w pobliżu takich lokalizacji jak Wrocław, Poznań czy Łódź? Wybierz lotnisko Michałków i ciesz się w pełni swoim skokiem!

Skok ze Spadochronem | Poznań To przeżycie pozwala na sprawdzenie swojej odwagi i podziwianie widoków z lotu ptaka podczas swobodnego spadania! Tak ekstremalny prezent to przeżycie, o którym nie zapomina się przez lata!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice) - Ostrów Wielkopolski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to około 50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest potwierdzona zgoda rodziców lub prawnego opiekuna. Minimalny wzrost 120 cm, maksymalna waga 110 kg.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (6)

Wszystkie opinie(6)
1 2 3 4 5
Mateusz

Uczucie nie do opisania

Michał

Najlepszy prezent :)

Mirosław W.

Bardzo profesjonalni i sympatyczni ludzie, począwszy od dziewczyn na recepcji, poprzez osoby kierujące i organizujące skoki a skończywszy na instruktorach z którymi wykonywane są skoki. To wszyscy którzy potrafią stworzyć b. sympatyczną atmosferę. Wszyscy chętnie, z uśmiechem na twarzy opowiadali na pytania. Instruktor o imieniu Błażej z którym miałem przyjemność oddać skok bardzo rzeczowo, krótko i jasno udzielił mi instruktarzu odnośnie kolejnych etapów skoku, Wielka przyjemność spotkać tak profesjonalnych ludzi. Bardzo polecam.

MACIEJ S.

Wszystko ok . trochę za długo musiałem oczekiwać na spełnienie prezentu w stosunku do umówionej godziny .

Adrian Lisiewicz

Dobry kontakt i sprawna organizacja. Sam skok, no cóż myślę, że może zmienić perspektywę postrzegania siebie i świata. Tego nie można opisać, to po prostu trzeba przeżyć.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.