JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Poznań

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Skok ze Spadochronem | Poznań


Poznań (okolice) - Ostrów Wielkopolski
1 os.

699 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
699 zł

Chciałbyś dowiedzieć się, co czuje osoba, która znajduje się kilka tysięcy metrów nad ziemią? Uwielbiasz ekstremalne przeżycia i chciałbyś spróbować czegoś niesamowitego? Odważ się i wykonaj Skok ze Spadochronem, który wywoła u Ciebie ogromną dawkę emocji! Przez 50 sekund będziesz swobodnie spadał, a przez 7-10 minut szybował na otwartej czaszy spadochronu! Ten czas pozwoli Ci na podziwianie krajobrazów z lotu ptaka, których nie zapomnisz do końca życia!

Z jakiej wysokości odbywa się skok?
Twój skok ze spadochronem rozpocznie się na wysokości 4000 metrów. Taka wysokość gwarantuje zapierające dech w piersiach widoki a Ty możesz mieć pewność, że będą to najszybciej pokonane 4 kilometry w Twoim życiu!

Ile lat należy mieć, aby skoczyć?
Nie musisz mieć 18 lat żeby skoczyć ze spadochronem, wystarczy, że masz zgodę rodziców lub prawnego opiekuna. A jeżeli myślisz, że jesteś za stary, to pamiętaj, że nigdy nie jest za późno żeby spełnić marzenie o lataniu. Najmłodsza dziewczynka, która skakała z AntiGravity miała 6 lat a najstarsza osoba 84 lata.

Jak ubrać się na skok?
Bezpośrednio przed skokiem otrzymasz kombinezon i gogle a zalecany strój to komfortowe, niekrępujące ruchów ubranie sportowe a także wiązane buty. Jeżeli będzie bardzo gorąco polecamy skok bez kombinezonu na boso. Dodatkowe doznania pędu powietrza na skórze gwarantowane!

Ile trwa skok w tandemie?
Skok poprzedzony jest około 15 minutowym szkoleniem podczas którego instruktor wytłumaczy Ci wszystko co się będzie działo za drzwiami samolotu :) Skok tandemowy to około 50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200km/h. To wystarczający czas, by poczuć wolność, docenić piękno krajobrazu i dowiedzieć się, jak bardzo życie może być piękne! Do tej niepełnej minuty dochodzi czas szybowania w dół na otwartym spadochronie.

Jakie są przeciwwskazania do skoku?
Ze skoku nie mogą korzystać osoby, których wzrost jest poniżej 120 cm, a waga powyżej 110 kg. To ekstremalne przeżycie odradzane jest również osobom chorującym na choroby serca, niewydolność układu oddechowego oraz epilepsję.

Interesuje Cię skok ze spadochronem w pobliżu takich lokalizacji jak Wrocław, Poznań czy Łódź? Wybierz lotnisko Michałków i ciesz się w pełni swoim skokiem! 

Skok ze Spadochronem Ostrów Wielkopolski sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent na urodziny, prezent dla niej

Szukasz prezentu dla przyjaciółki, która uwielbia ekstremalne doświadczenia? Nie wiesz jaki prezent podarować chłopakowi z okazji jego urodzin? Skok ze Spadochronem będzie strzałem w dziesiątkę! To przeżycie pozwala na sprawdzenie swojej odwagi i podziwianie widoków z lotu ptaka podczas swobodnego spadania! Tak ekstremalny prezent to przeżycie, o którym nie zapomina się przez lata!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Poznań (okolice) - Ostrów Wielkopolski

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to około 50 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2 godzin.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Przeciwwskazania: wzrost poniżej 120 cm, waga powyżej 110 kg, choroby serca, niewydolność układu oddechowego, epilepsja.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2813
Filtruj Prezenty

Opinie (6)

Wszystkie opinie(6)
1 2 3 4 5
Mateusz

Uczucie nie do opisania

Michał

Najlepszy prezent :)

Mirosław W.

Bardzo profesjonalni i sympatyczni ludzie, począwszy od dziewczyn na recepcji, poprzez osoby kierujące i organizujące skoki a skończywszy na instruktorach z którymi wykonywane są skoki. To wszyscy którzy potrafią stworzyć b. sympatyczną atmosferę. Wszyscy chętnie, z uśmiechem na twarzy opowiadali na pytania. Instruktor o imieniu Błażej z którym miałem przyjemność oddać skok bardzo rzeczowo, krótko i jasno udzielił mi instruktarzu odnośnie kolejnych etapów skoku, Wielka przyjemność spotkać tak profesjonalnych ludzi. Bardzo polecam.

MACIEJ S.

Wszystko ok . trochę za długo musiałem oczekiwać na spełnienie prezentu w stosunku do umówionej godziny .

Adrian Lisiewicz

Dobry kontakt i sprawna organizacja. Sam skok, no cóż myślę, że może zmienić perspektywę postrzegania siebie i świata. Tego nie można opisać, to po prostu trzeba przeżyć.

1 2

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.