Skok ze Spadochronem | Leszno

1 rok ważności Nowość
0.0 0 Opinie

Skok ze Spadochronem | Leszno


Leszno
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

769,00 zł

769,00 zł

O prezencie

Emocje, adrenalina, przyspieszone bicie serca. Do tego piękne widoki i przygoda, która pozostaje w pamięci na długie lata. Wybierz się na Skok ze Spadochronem w Lesznie i przeżyj najbardziej szalone chwile w swoim życiu! Na początek wzniesiesz się 4000 metrów do góry. Następnie razem z instruktorem staniesz na krawędzi i… skoczysz! Czeka Cię około 60 sekund swobodnego spadania z prędkością około 200 km/h, a potem ok. 7-10 minut lotu “widokowego” na otwartej czaszy spadochronu. Poczuj emocje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Skok ze Spadochronem. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Całe przeżycie trwa ok. 2-3 godzin. Sam skok to około 60 sekund swobodnego spadania i około 7-10 minut lotu na otwartej czaszy spadochronu.

Czy skok odbywa się w tandemie?
Tak, każdy skok odbywa się z instruktorem.

Z jakiej wysokości odbywa się skok?
Skok ze spadochronem odbywa się z wysokości 4000 metrów.

Kto może skoczyć ze spadochronem?
Ze spadochronem może skoczyć każdy, którego wzrost wynosi minimum 140 cm, a waga nie przekracza 110 kg. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna.

Skok ze Spadochronem | Leszno to niezwykła przygoda, pozwalająca na spełnienie marzeń o skoku spadochronowym. Wybierz Voucher na skok ze spadochronem w Lesznie i zapewnij bliskiej osobie emocje, które pozostaną z nią na długie lata. Spełnianie marzeń jest proste!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Leszno

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Skok ze spadochronem to 60 sekund wolnego spadania oraz 7-10 minut na otwartej czaszy spadochronu. Całe przeżycie trwa około 2-3 godzin.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Skok odbywa się z wysokości 4000 metrów, w tandemie razem z instruktorem. Minimalny wzrost: 140 cm, maksymalna waga: 110 kg. Podczas realizacji prezentu przez osoby niepełnoletnie, wymagana jest obecność obojga opiekunów prawnych lub ich zgoda notarialna.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Strefa Leszno

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.