Przejażdżka Czołgiem Pantera | Trójmiasto (okolice)

1 2 3 4 5 (3)
Dąbrówka k. Wejherowa
1 os.

175 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Warkot potężnego silnika i siła gąsienic, które bez problemu pokonują każdą przeszkodę... Co przychodzi Ci do głowy? Tak jest, to właśnie to o czym myślisz! Przejażdżka Czołgiem Pantera pozwoli Ci poczuć się niczym prawdziwy wojak. Przyjemne zmęczenie, brud na twarzy i satysfakcja z kolejnej wygranej bitwy pancernej! Poczuj namiastkę bycia częścią załogi tej wielkiej maszyny. Rozsiądź się dumny i wiwatuj po zwycięstwie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje przejażdżkę czołgiem Pantera. Przed jazdą wykonawca pozwala zaznajomić się maszyną i opowiada o jej parametrach. Przejażdżki odbywają się w grupach. Po przejażdżce osoba obdarowana będzie mogła zwiedzić Muzeum 

Jak przebiega realizacja?

Po krótkim instruktażu na temat czołgu osoby, które biorą udział w przejażdżce zajmują miejsca na jego pancerzu. Prowadzący maszynę manewruje po specjalnie przygotowanym terenie dając popis mocy czołgu Pantera.

Czy wiesz, że:

Czołgi Pantera dysponują 12-cylindrowym silnikiem gaźnikowym o nazwie Maybach? Koncern samochodowy Daimler zajmował się produkcją luksusowych samochodów Maybach. Specjalnie dopracowane silniki były też później wykorzystywane w przemyśle militarnym.

Przejażdżka Czołgiem Pantera sprawdzi się jako:

prezent na Dzień Dziecka, prezent dla Niego, prezent dla ojca.

Twój syn lubi bawić się żołnierzykami? Przejażdżka Czołgiem Pantera to idealny prezent na urodziny dla niego! Niech poczuje się jak żołnierz już dziś! Twój tata uwielbia filmy wojenne? Nie zastanawiaj się więc! Jazda na tej maszynie to świetny prezent dla każdego miłośnika militariów! Wręcz ten podarunek na Imieniny, Urodziny, czy Dzień Dziecka!


Miejsce realizacji

Dąbrówka k. Wejherowa

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

20 minut

Informacje dla oglądających

Na miejscu mogą pojawić się osoby oglądające realizację prezentu.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwuj inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent realizowany jest w grupach 5 osobowych. Przejażdżka odbywa się na pancerzu czołgu. Trudność trasy i jej intensywność dostosowywana jest do oczekiwań grupy. Osoby niepełnoletnie do 13 r.ż. - udział możliwy jedynie pod opieką osoby dorosłej (należy mieć wykupione dodatkowe miejsce). Osoby niepełnoletnie powyżej 13 r.ż. - wymagana obecność opiekuna na miejscu realizacji. Organizatorem jazd czołgiem jest Wyjątkowy Prezent. Możliwość realizacji tylko podczas specjalnie organizowanych eventów. Przejażdżka czołgiem odbywa się na terenie Muzeum Techniki Wojskowej Gryf, w ramach prezentu możesz zwiedzić Muzeum.Opinie (6)

Piotr Leszczyński

Polecam jak najbardziej. Przeżycia jakich się nie zapomina :)

Natalia W.

Fantastyczny zastrzyk adrenaliny. Było super!

Andrzej

Wyjątkowy prezent okazał się super niespodzianką ,wykorzystany na 100% przez obdarowanego, super miejsce godne polecenia dla innych,profesjonalna obsługa co do praktyki jak i do teorii,przejażdżka czołgiem była to super zabawa dla wszystkich, i dla osób towarzyszących również, Polecam !!

Krzysztof

Super przejażdżka. Bardzo miły pan kierujący czołgiem.

Wojciech Dominikowski

Z przyjemnością informuję że prezent który otrzymałem bardzo mi się spodobał a jego realizacja jak i kontakt z osobami odpowiedzialnymi za to mogę polecić z czystym sumieniem. Dziękuję i pozdrawiam. W.D.

1 2
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.