Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Wojskowym Samochodem Terenowym Ford Mutt | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Jazda Wojskowym Samochodem Terenowym Ford Mutt | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

125,00 zł

125,00 zł

O prezencie

Jesteś fanem wojskowych pojazdów? Zawsze szukasz okazji do dobrej zabawy? Zapraszamy na wyjątkową przygodę - Jazdę Wojskowym Samochodem Terenowym Ford Mutt! Usiądź wygodnie na miejscu pasażera i wyrusz na niezwykłą przejażdżkę po specjalnie przygotowanym terenie. Doświadczony kierowca poprowadzi pojazd w taki sposób, by zapewnić Ci jak największe emocje. Przygotuj się na ogromne emocje i doskonałą zabawę. Po jeździe możesz zwiedzić Muzeum Pojazdów Historycznych!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Wojskowym Samochodem Terenowym Ford Mutt w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda potrwa około 20 minut.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Jazda Wojskowym Samochodem Terenowym Ford Mutt | Malechowo sprawdzi się jako prezent dla miłośnika motoryzacji. Przejazd tym niezwykłym pojazdem zapewnia niesamowite wrażenia i sprawia, że jazdę wspomina się latami. Dodatkowe zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych jest doskonałym zwieńczeniem przygody. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Przejażdżka realizowana jest w grupie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje