Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Amfibią PTS | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Jazda Amfibią PTS | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

175,00 zł

175,00 zł

O prezencie

Istnieją takie maszyny, na które wystarczy spojrzeć tylko przez chwilę, by zapamiętać ich widok do końca życia. Takim niezwykłym pojazdem jest z pewnością Amfibia. Jej kształt, wygląd i możliwości powodują, że jej widok wywołuje przyspieszone bicie serca, nie tylko u fanów militariów. Marzysz o niezwykłej przygodzie? Wskakuj na jej pokład i ruszaj na niezapomnianą Jazdę Amfibią PTS, która odbywa się w Malechowie, nieopodal Koszalina. W ramach przygody instruktor zabierze Cię w podróż, o której nigdy nie zapomnisz. Zobacz, jakie możliwości skrywa ten niezwykły pojazd. Dodatkowo, już po skończonej jeździe, czeka Cię zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych, w którym znajduje się więcej podobnych maszyn!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Amfibią PTS w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda potrwa około 20 minut.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Jazda Amfibią PTS | Malechowo to wyjątkowa podróż do wojskowego świata niezwykłych maszyn. Przygoda w “czołgopodobnym” pojeździe świetnie sprawdzi się jako prezent dla faceta na każdą okazję. Ogromny sprzęt, doświadczony instruktor i teren, który został specjalnie przygotowany na taką jazdę - podaruj bliskiej osobie spełnienie marzeń i przekonaj się jakie to proste!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Przejażdżka realizowana jest w minimum 10-osobowej grupie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje