Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź Ciągnik Artyleryjski ATS | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Poprowadź Ciągnik Artyleryjski ATS | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1869,00 zł

1869,00 zł

O prezencie

Już od dawna marzysz, by poprowadzić ciężki sprzęt i sprawdzić, jakie możliwości skrywają ogromne wojskowe maszyny? Przygotuj się na przygodę życia i Poprowadź Ciągnik Artyleryjski ATS w Malechowie! W przeżyciu będzie towarzyszył Ci doświadczony instruktor, który podpowie, jak wykorzystać możliwości pojazdu do maksimum. Specjalnie przygotowany teren nie ułatwi Ci zadania - naturalne przeszkody, wertepy i mnóstwo innych “niespodzianek” trzeba będzie jakoś pokonać. Twoja przygoda nie skończy się po wyjściu z pojazdu. Czeka Cię jeszcze zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych, w którym spotkasz wiele podobnych maszyn!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Ciągnikiem Artyleryjskim ATS w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda obejmuje 5 minut instruktażu i 15 minut samodzielnej jazdy.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm.

Poprowadź Ciągnik Artyleryjski ATS | Malechowo to niesamowita przygoda, która powoduje wypieki na twarzy u każdego fana militariów. Okazja, by zostać kierowcą ATS-a to świetny pomysł na prezent na 50 urodziny dla mężczyzny. Emocje, adrenalina i świetna zabawa - to wszystko zagwarantowane jest dzięki wojskowej maszynie. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 minut (5 minut instruktażu i 15 minut jazdy)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm, a minimalny wiek - 18 lat. Osoba realizująca nie musi posiadać prawa jazdy kat B. Wymagane są podstawowe umiejętności z prowadzenia pojazdu. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na przejażdżkę można zaprosić dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje