(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź Wojskowy Samochód Terenowy Humvee | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Poprowadź Wojskowy Samochód Terenowy Humvee | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

435,00 zł

435,00 zł

O prezencie

Uwielbiasz ogromne maszyny i jazdę po trudnym, wymagającym terenie? Mamy coś w sam raz dla Ciebie! Przygotuj się na niezapomnianą przygodę! Zapraszamy na przeżycie, w ramach którego Poprowadzisz Wojskowy Samochód Terenowy Humvee w Malechowie! Jazda odbywa się na zamkniętym terenie, co wcale nie oznacza, że jest łatwa. Twoim towarzyszem będzie doświadczony instruktor, który podpowie Ci, jak jeździć wojskową maszyną, by czerpać z tego jak najwięcej radości! Po jeździe czeka Cię kolejna atrakcja - zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych! Miłej zabawy!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Wojskowym Samochodem Terenowym Humvee w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda obejmuje 5 minut instruktażu i 15 minut samodzielnej jazdy.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm.

Poprowadź Wojskowy Samochód Terenowy Humvee | Malechowo to wyjątkowa przygoda i fajny pomysł na prezent na Dzień Ojca. Jazda niezwykłą wojskową maszyną dostarcza niezapomnianych wrażeń i wywołuje przyspieszone bicie serca. Przekonaj się, jak łatwo zaskoczyć bliską osobę i spełnić jej marzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 minut (5 minut instruktażu i 15 minut jazdy)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm, a minimalny wiek - 18 lat. Osoba realizująca nie musi posiadać prawa jazdy kat B. Wymagane są podstawowe umiejętności z prowadzenia pojazdu. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na przejażdżkę można zaprosić dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje