Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Amfibią BV 202 | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Jazda Amfibią BV 202 | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

69,00 zł

69,00 zł

O prezencie

Amfibia to niezwykły pojazd, który pozwala zarówno na jazdę, jak i na pływanie. Używany jest m.in. przez wojsko oraz służby ratownicze. Zastanawiasz się, jakie emocje towarzyszą jeździe Amfibią? W takim razie zapraszamy na niezapomnianą przygodę - Jazdę Amfibią BV 202 w Malechowie! W ramach przeżycia doświadczony instruktor zaprezentuje możliwości maszyny, a Ty przekonasz się, jakie “cuda” skrywa ten niezwykły, wojskowy sprzęt. Po skończonej jeździe czeka Cię jeszcze jedna atrakcja - zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych, w którym znajdują się niezwykłe eksponaty!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Amfibią BV 202 w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda potrwa około 20 minut.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Jazda Amfibią BV 202 | Malechowo to świetny prezent na Dzień Ojca. Możliwość poczucia adrenaliny, jaka towarzyszy jeździe Amfibią to niezwykłe przeżycie i okazja, by sprawdzić jej możliwości. Doświadczony instruktor sprawi, że jazda pozostawi niezapomniane wspomnienia. Spełnianie marzeń jest proste!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Przejażdżka realizowana jest w minimum 4-osobowej grupie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje