(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Wojskową Ciężarówką KrAZ | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Jazda Wojskową Ciężarówką KrAZ | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Istnieją rodzaje pojazdów, które spotkane na drodze wzbudzają respekt. Jedną z takich maszyn jest KrAZ, czyli ogromna ukraińska ciężarówka. Zastanawiasz się, jakie uczucie towarzyszy podczas podróży takim sprzętem? Zapraszamy na Jazdę Wojskową Ciężarówką KrAZ w Malechowie! Usiądź wygodnie w fotelu pasażera i daj się porwać na niezapomnianą przygodę - doświadczony instruktor zaprezentuje Ci możliwości tego pojazdu, prowadząc go po trudnym i wymagającym terenie. Po zakończonej jeździe czeka Cię jeszcze jedna niezwykła atrakcja - zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych. Czas na emocje!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Wojskową Ciężarówką KrAZ w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda potrwa około 20 minut.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Jazda Wojskową Ciężarówką KrAZ | Malechowo to świetne przeżycie, które doskonale sprawdzi się jako prezent na 30 urodziny dla faceta. Specjalnie przygotowany teren, ogromna ciężarówka i doświadczony instruktor - to wszystko sprawia, że emocje sięgają zenitu. Przekonaj się, jak łatwo spełnia się marzenia bliskich!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

Około 20 minut.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Przejażdżka realizowana jest w grupie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje