(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź Amfibię BV 202 | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Poprowadź Amfibię BV 202 | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

625,00 zł

625,00 zł

O prezencie

Amfibia to pojazd, który od lat wzbudza niezwykłe emocje. Możliwość jazdy po każdym terenie (również po wodzie) budzi słuszny podziw. Marzysz, by usiąść za kierownicą tego niezwykłego pojazdu i sprawdzić jego możliwości? Nic prostszego! Zapraszamy na wyjątkową przygodę, w ramach której Poprowadzisz Amfibię BV 202! Jazda odbywa się w Malechowie, mieszczącym się blisko Koszalina. Po przybyciu na miejsce wcielisz się w rolę kierowcy Amfibii i wyrusz w niezwykłą podróż po specjalnie przygotowanym, wymagającym terenie. Na koniec przeżycia udasz się do Muzeum Pojazdów Historycznych, w którym spotkasz inne, równie ciekawe, maszyny!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Amfibią BV 202 w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda obejmuje 5 minut instruktażu i 15 minut samodzielnej jazdy.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm.

Poprowadź Amfibię BV 202 | Malechowo to wyjątkowa przygoda dla każdego fana niezwykłych pojazdów. Możliwość jazdy za kierownicą Amfibii to super prezent na 40 urodziny. Niezwykłe emocje, szalona przygoda i adrenalina, płynąca w żyłach. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia i wybierz prezent, który będzie wspominany latami!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 minut (5 minut instruktażu i 15 minut jazdy)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm, a minimalny wiek - 18 lat. Osoba realizująca nie musi posiadać prawa jazdy kat B. Wymagane są podstawowe umiejętności z prowadzenia pojazdu. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na przejażdżkę można zaprosić dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje