(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź Wojskową Ciężarówkę REO M35 | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Poprowadź Wojskową Ciężarówkę REO M35 | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

745,00 zł

745,00 zł

O prezencie

W wojsku, oprócz czołgów i innych maszyn bojowych, ważną rolę pełnią pojazdy służące do transportu ludzi i zaopatrzenia. Są one projektowane w taki sposób, by absolutnie nic nie mogło ich zatrzymać na drodze. Przekonaj się, co jeszcze potrafią! Poprowadź Wojskową Ciężarówkę REO M35 w Malechowie, mieszczącym się nieopodal Koszalina i przeżyj niezapomnianą przygodę, wcielając się w rolę wojskowego kierowcy. Jazda odbywa się po specjalnie przygotowanym terenie, który pozwala przetestować możliwości tego pojazdu. Będzie towarzyszył Ci doświadczony instruktor, który podpowie, jak czerpać radość z jazdy. Po jeździe czeka Cię jeszcze ciekawe zwiedzanie. Zobacz, jakie ciekawostki skrywa Muzeum Pojazdów Historycznych. To będzie dzień pełen wrażeń!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Wojskową Ciężarówką REO M35 w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda obejmuje 5 minut instruktażu i 15 minut samodzielnej jazdy.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm.

Poprowadź Wojskową Ciężarówkę REO M35 | Malechowo to wyjątkowa przygoda dla każdego fana militariów. Jazda za kierownicą ciężarówki świetnie sprawdzi się w roli prezentu na 40 urodziny dla mężczyzny. Ogromny sprzęt gwarantuje ogromne emocje. Zobacz, jak łatwo spełnia się męskie marzenia i podaruj niezwykłe wspomnienia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 minut (5 minut instruktażu i 15 minut jazdy)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm, a minimalny wiek - 18 lat. Osoba realizująca nie musi posiadać prawa jazdy kat B. Wymagane są podstawowe umiejętności z prowadzenia pojazdu. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na przejażdżkę można zaprosić dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje