Poprowadź Wojskową Amfibię Gąsienicową PTS-M | Borne Sulinowo

0.0 0 Opinie

Poprowadź Wojskową Amfibię Gąsienicową PTS-M | Borne Sulinowo


Borne Sulinowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

999,00 zł

999,00 zł

O prezencie

Gdyby nie amfibie, to świat wyglądałby dziś zupełnie inaczej! To właśnie dzięki nim przeprowadzono desant w Normandii, który odmienił losy drugiej wojny światowej. Teraz nie musisz nosić munduru, aby pokierować tą niesamowitą maszyną! Amfibia gąsienicowa PTS-M to ważący 17,7 tony pojazd, który doskonale radzi sobie zarówno w trudnym terenie jak i na wodzie. Usiądź obok doświadczonego kierowcy i zobacz w jaki sposób ujarzmić maszynę, a następnie spróbuj swoich sił! sprawdź, czy poradzisz sobie ze stalowym potworem o ładowności 10 ton. Wybierz się na przejażdżkę po niesamowitym Tankodromie, sprawdź swoje umiejętności kierowcy i możliwości radzieckiej amfibii. Tor, doświadczony instruktor oraz PTS-M czekają na Ciebie!

Wojskowy PTS-M to:

  • Maksymalna prędkość: 42 km/h,
  • Prędkość z ładunkiem 5t: 30 km/h,
  • Maksymalna prędkość z ładunkiem 10t na wodzie: 10 km/h,
  • Masa własna 17,7 t.


Nie masz pomysłu na fajny prezent dla mężczyzny? Idź z duchem czasu i podaruj voucher na prezent! Poprowadź Wojskową Amfibię Gąsienicową PTS-M to genialny podarunek dla każdego dużego chłopca. Spełnij jego marzenia z dzieciństwa i pozwól mu poprowadzić wojskową maszynę! Nie wiesz jaki świetny prezent podarować na Dzień Ojca, Dzień Dziecka lub urodziny? Sprawdź nasz katalog marzeń i zamień marzenia na wspomnienia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Borne Sulinowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

30 minut

Informacje dla oglądających

Realizacji prezentu może przyglądać się osoba towarzysząca.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu.

Informacje dodatkowe

Prezent może być realizowany przez osoby od 18 roku życia, lub od 16 roku życia za zgodą opiekuna. Nie jest wymagane prawo jazdy.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Militarne Borne

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.