(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź Wojskową Ciężarówkę KrAZ | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Poprowadź Wojskową Ciężarówkę KrAZ | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

995,00 zł

995,00 zł

O prezencie

Jesteś fanem motoryzacji i uwielbiasz szalone przygody “za kółkiem”? Usiądź wygodnie, chwyć kierownicę w dłonie i Poprowadź Wojskową Ciężarówkę KrAZ! Twoje niezwykłe przeżycie odbędzie się w Malechowie, mieszczącym się nieopodal Koszalina. Na miejscu pasażera usiądzie doświadczony instruktor, który podpowie Ci, jak jechać, by wyciągnąć maksimum możliwości z tego niezwykłego pojazdu. Jazda odbywa się po specjalnie przygotowanym terenie, a jej koniec wcale nie oznacza końca emocji. Czeka Cię jeszcze zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych, które zaskakuje swoją bogatą i różnorodną kolekcją!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Wojskową Ciężarówką KrAZ w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda obejmuje 5 minut instruktażu i 15 minut samodzielnej jazdy.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm.

Poprowadź Wojskową Ciężarówkę KrAZ | Malechowo to świetny prezent dla mężczyzny w każdym wieku. Jeżeli rozglądasz się za emocjonującą przygodą, która zapewni niezwykłe wspomnienia, to jazda KrAZ-em będzie idealnym wyborem. Specjalnie przygotowany teren, doświadczony instruktor i potężna ciężarówka - zobacz, jak łatwo spełnić marzenia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 minut (5 minut instruktażu i 15 minut jazdy)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm, a minimalny wiek - 18 lat. Osoba realizująca nie musi posiadać prawa jazdy kat B. Wymagane są podstawowe umiejętności z prowadzenia pojazdu. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na przejażdżkę można zaprosić dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje