(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Wojskowym Samochodem Terenowym Humvee | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Jazda Wojskowym Samochodem Terenowym Humvee | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

125,00 zł

125,00 zł

O prezencie

Gdy patrzysz na ten niezwykły pojazd, to zdecydowanie czujesz respekt. Usiądź wygodnie w miejscu pasażera, zapnij pasy i przeżyj niezapomnianą przygodę w terenie. Zapraszamy na Jazdę Wojskowym Samochodem Terenowym Humvee, która odbędzie się w Malechowie! Przygotuj się na solidny zastrzyk adrenaliny i przekonaj się, jak jeździ się w aucie, które zwykle służy do celów militarnych. Doświadczony kierowca sprawi, że jazda zostanie Ci w pamięci na długie lata. Skończona jazda nie oznacza końca emocji. Czeka Cię jeszcze zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Wojskowym Samochodem Terenowym Humvee w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda potrwa około 20 minut.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Jazda Wojskowym Samochodem Terenowym Humvee świetnie sprawdzi się jako prezent na urodziny dla brata. Przejazd na pokładzie Humvee zapewnia niezwykłe emocje, a specjalnie przygotowany teren sprawia, że jazda zapada w pamięć na długie lata. Ta niemal offroadowa przygoda pasuje do osób w każdym wieku. Czas na doskonałą zabawę!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Przejażdżka realizowana jest w grupie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje