(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Wojskową Ciężarówką REO M35 | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Jazda Wojskową Ciężarówką REO M35 | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

99,00 zł

99,00 zł

O prezencie

Pojazdy serii M35 są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych ciężarówek. Te ogromne maszyny służą głównie do transportu ludzi i zaopatrzenia, mogą jednak również gwarantować emocje. Zapraszamy na wyjątkową Jazdę Wojskową Ciężarówką REO M35 w Malechowie, nieopodal Koszalina. Usiądź wygodnie na fotelu pasażera i pozwól doświadczonemu instruktorowi, by zabrał Cię w niezwykłą podróż po specjalnie przygotowanym terenie. Głośny ryk silnika i naturalne przeszkody spowodują, że zapamiętasz tę zabawę na długie lata. Po skończonej jeździe czeka Cię zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych, które z pewnością Cię zachwyci! Baw się dobrze!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Wojskową Ciężarówką REO M35 w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda potrwa około 20 minut.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Jazda Wojskową Ciężarówką REO M35 | Malechowo sprawdzi się jako prezent dla fana militariów. Niezwykła przygoda w wojskowej maszynie gwarantuje niezwykłe emocje i jest kapitalnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu. Doświadczony instruktor poprowadzi pojazd w taki sposób, by zagwarantować jak największe wrażenia pasażerowi!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Przejażdżka realizowana jest w grupie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje