(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poprowadź Wojskowy Samochód Terenowy Ford Mutt | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Poprowadź Wojskowy Samochód Terenowy Ford Mutt | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

375,00 zł

375,00 zł

O prezencie

Jesteś miłośnikiem motoryzacji i fanem wielkich wojskowych maszyn? Chcesz poczuć, jakie emocje towarzyszą wojskowemu kierowcy, który pokonuje trudny teren? Zatem ubierz się wygodnie i Poprowadź Wojskowy Samochód Terenowy Ford Mutt! Obok Ciebie, na miejscu pasażera, usiądzie doświadczony instruktor, który podpowie Ci, jak wyciągnąć maksimum możliwości z wojskowego sprzętu. Skończona jazda nie oznacza końca emocji - przeciwnie! Teraz czas na zwiedzanie Muzeum Pojazdów Historycznych. Przygotuj się na dzień pełen wrażeń!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Wojskowym Samochodem Terenowym Ford Mutt w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda obejmuje 5 minut instruktażu i 15 minut samodzielnej jazdy.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm.

Poprowadź Wojskowy Samochód Terenowy Ford Mutt | Malechowo sprawdzi się jako prezent na Dzień Chłopaka dla osób w niemal każdym wieku. Okazja, by usiąść za kierownicą wojskowego pojazdu i poprowadzić go na trudnym, wymagającym terenie to wspaniała zabawa, gwarantująca emocje. Sprawdź, jak łatwo spełnić marzenia, wybierając wymarzony prezent dla bliskiej osoby!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 minut (5 minut instruktażu i 15 minut jazdy)

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli kierowcy oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm, a minimalny wiek - 18 lat. Osoba realizująca nie musi posiadać prawa jazdy kat B. Wymagane są podstawowe umiejętności z prowadzenia pojazdu. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na przejażdżkę można zaprosić dwie osoby towarzyszące, które zajmą miejsce pasażera. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje