(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Jazda Ciągnikiem Artyleryjskim ATS | Koszalin (okolice)

0.0 0 Opinii

Jazda Ciągnikiem Artyleryjskim ATS | Koszalin (okolice)


Malechowo
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

185,00 zł

185,00 zł

O prezencie

Wojskowe maszyny zawsze budzą podziw i sprawiają, że osobowe auta wyglądają “blado”. Jeśli jesteś fanem lub fanką militariów i rozglądasz się za wyjątkowym przeżyciem, to… wybierz się na niezapomnianą Jazdę Ciągnikiem Artyleryjskim ATS i przeżyj wspaniałą przygodę! Jazda odbywa się w Malechowie, mieszczącym się w pobliżu Koszalina. Doświadczony instruktor zabierze Cię w wymarzoną podróż - po wertepach i naturalnych przeszkodach, które nie będą w stanie Was zatrzymać! Na koniec udasz się do Muzeum Pojazdów Historycznych i odkryjesz, jakie “perełki” są jego ozdobą!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Jazdę Ciągnikiem Artyleryjskim ATS w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Ile czasu potrwa jazda?
Jazda potrwa około 20 minut.

Jaki jest minimalny wzrost, pozwalający na wzięcie udziału w przeżyciu?
Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

Jazda Ciągnikiem Artyleryjskim ATS | Malechowo to wspaniała, militarna przygoda, która świetnie sprawdzi się jako prezent na święta dla brata. Jazda na pokładzie tej niesamowitej maszyny dostarcza emocje i gwarantuje konkretny zastrzyk adrenaliny. W końcu nie jest to zwykły pojazd. Przekonaj się, jak łatwo wybrać wymarzony prezent dla bliskiej osoby!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Malechowo

Obowiązujący strój

Ubranie swobodne, którego nie boisz się pobrudzić.

Czas trwania

około 20 min

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent obejmuje przejażdżkę w roli pasażera oraz bilet wstępu do Muzeum Pojazdów Historycznych. Minimalny wzrost uczestnika to 150 cm. Jazda odbywa się po specjalnie do tego celu wyznaczonym terenie. Jazdy realizowane są przez cały rok, wyłącznie w soboty. Na miejscu istnieje możliwość wykupienia zdjęć oraz filmu z przejażdżki w cenie 50 zł. Przejażdżka realizowana jest w minimum 10-osobowej grupie. Osoby niepełnoletnie mogą korzystać z przeżycia wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Organizator prosi o rezerwację przeżycia minimum 30-dni przed planowanym terminem realizacji.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Fort Marian

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje