Poznaj Nurkowanie | Poznań

1 2 3 4 5 (1)
Poznań
1 os.

149 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Od dawna pasjonuje cię podwodny świat? Chcesz zgłębić jego tajniki, zobaczyć jak wygląda rzeczywistość pod taflą wody? Teraz możesz się przekonać! Wejdź na specjalnie dostosowaną pływalnię - to tutaj zacznie się Twoja przygoda. Zaczniesz od wprowadzenia teoretycznego, poprowadzonego przez zawodowego nurka. Dowiesz się, jakie funkcje pełnią poszczególne elementy wyposażenia oraz nauczysz się ich obsługi. Ponadto zostaniesz poinformowany, jak zachowywać się w większości sytuacji, jakie mogą spotkać Cię pod wodą. Teraz już możesz wskakiwać do wody! Zobacz świat z nieznanej Ci dotąd perspektywy i przekonaj się jak się odnajdziesz w zupełnie nowym środowisku. Pokonaj opór wody i płyń po nowe doświadczenia. Kto wie? Może to początek, nowej, wspaniałej pasji? To przeżycie z pewnością zapewni Ci wspaniałe wspomnienia!

Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Wynajęcie sprzętu,
  • Kurs teoretyczny i praktyczny,
  • Opiekę profesjonalnego instruktora.
Nie masz pomysłu na prezent dla sportowca? Potrzebny Ci jest prezent dla chłopaka, dziewczyny, męża, żony?  To idealny wybór dla każdego, kto szuka nowych wrażeń! Podaruj przeżycie, nietuzinkowy upominek, który nie tylko sprawia masę radości, lecz także zapewnia miłe i trwałe wspomnienia. Właśnie dlatego Poznaj Nurkowanie to taki pomysłowy prezent na każdą okazję! Jeżeli znudziły Ci się tradycyjne atrakcje w Poznaniu, to zapewniamy, że to podwodne przeżycie zapewni ogromne emocje oraz mnóstwo uciechy. Jeżeli jednak szukasz czegoś innego, to zobacz nasz katalog marzeń i zobacz, jakie cudowne prezenty mamy dla Twoich bliskich.

Miejsce realizacji

Poznań

Obowiązujący strój

Otrzymasz wszystkie niezbędne do nurkowania sprzęty. Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Realizacja prezentu trwa 3 godziny. W wodzie spędza się około 1,5 godziny.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji może pojawić się jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Min. wiek 10 lat. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Prezent realizowany jest od września do końca czerwca.


Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności