(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Nurkowanie | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Poznaj Nurkowanie | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

300,00 zł

300,00 zł

O prezencie

Szukasz relaksu i dobrej zabawy? Szukasz nowej pasji lub sportu, który mógłbyś zgłębić? Poznaj nurkowanie to strzał w dziesiątkę! Do rozpoczęcia przygody wystarczy podstawowa umiejętność pływania. W pierwszej kolejności instruktor przeprowadzi z Tobą szkolenie teoretyczne. Poznasz podstawowy sprzęt ABC oraz sprzęt powietrzny. Dowiesz się także, jakie procedury obowiązują nurków np. w jaki sposób komunikować się z innymi pod wodą. Chwilę później możesz już się zanurzyć. Nie martw się, nie czeka Cię skok na głęboką wodę! Odkryj podwodny świat i przekonaj się, czy nurkowanie to sport, który rozpali Twoją wyobraźnię. Tę przygodę zapamiętasz jeszcze na długo po wyjściu z basenu. Instruktor, sprzęt oraz pływalnia czekają na Ciebie!

Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Nurkowanie wprowadzające,
  • Opiekę instruktorską oraz wykład wstępny,
  • Wypożyczenie kompletnego sprzętu.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla żony, męża lub dziecka? Zobacz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy dla Twoich bliskich. Poznaj nurkowanie to niesamowite przeżycie, które uszczęśliwia i zapewnia świetne wspomnienia. To genialny podarunek na każdą okazję! Idź z duchem czasu, podaruj voucher na prezent i ciesz się radością swoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Od 2 do 3 godzin

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu. Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, wykład wprowadzający, nurkowanie wprowadzające, opiekę instruktorską, wypożyczenie sprzętu. Prezent realizowany w grupach. Minimalny wiek uczestnika: 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z opiekunów podczas nurkowania. Wymagana jest podstawowa umiejętność pływania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dive Service Łukasz Rosiński

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje