(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Nurkowanie w Podwodnej Jaskini | Inowrocław (okolice)

4.0 4 Opinii

Nurkowanie w Podwodnej Jaskini | Inowrocław (okolice)


Piechcin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

499,00 zł

499,00 zł

O prezencie

Marzysz o wyprawie do podwodnego świata, podczas której adrenalina miesza się z ekscytacją? Eksploracja nieznanych miejsc przyprawia Cię o przyjemny dreszczyk? Spełnij marzenia i wyrusz na ekscytujące Nurkowanie w Podwodnej Jaskini! Twoja przygoda rozpocznie się od części teoretycznej: poznasz profesjonalny sprzęt, którego używają nurkowie - w takim samym sprzęcie popłyniesz ku swojej przygodzie. Po założeniu niezbędnych rzeczy wyruszysz, wraz z instruktorem, na “zwiedzanie” podwodnego świata. Waszym celem będzie Arch, czyli podwodna jaskinia, znajdująca się na głębokości 2,5 metra. Zanim jednak do niej wpłyniecie, zobaczysz rzadkie zjawisko - świetlny trójkąt, który tworzy się przez promienie słoneczne, wpadające w specjalny otwór skalny. Grota, która jest celem Twojej wyprawy, znajduje się w zalanym, nieczynnym, wapiennym wyrobisku. Jaskinię otaczają białe skały, kontrastujące z przejrzystą, turkusową wodą. Oprócz groty można spotkać tu wiele niecodziennych atrakcji: pionowe, wapienne skały, niecodzienne formacje roślinne, zatopione pojazdy, łodzie, platformy i betonowe rury. Niecodzienna sceneria pozwala połączyć przygodę, zwiedzanie, relaks i adrenalinę. Najważniejsze, że nie musisz umieć pływać, by rozpocząć przygodę z nurkowaniem! Zrób pierwszy krok i przeżyj przygodę życia, eksplorując podwodną jaskinię!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje nurkowanie w podwodnej jaskini. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. Nie jest wymagana umiejętność pływania. Prezent dedykowany jest w szczególności dla osoby, która nie ma doświadczenia w nurkowaniu.

Jak będzie wyglądało nurkowanie?
Po przybyciu na miejsce zapoznasz się ze sprzętem, który będzie Ci służył podczas nurkowania. Poznasz teorię i kwestie związane z bezpieczeństwem. Następnie popłyniesz, razem z instruktorem, ku podwodnej jaskini.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa od 2 do 4 godzin, z czego około 75 minut spędzisz w wodzie.

Gdzie odbywa się nurkowanie?
Nurkowanie odbywa się na otwartym zbiorniku wodnym Piechcin.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika nurkowania to 10 lat, jednakże wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji przeżycia.

Czy będę płynąć w grupie?
Przygotowanie do nurkowania odbywa się w grupie. Natomiast samo nurkowanie to indywidualna wyprawa z instruktorem.

Co zawarte jest w cenie?
Cena obejmuje przygotowanie do nurkowania, szkolenie teoretyczne, wynajem niezbędnego sprzętu do nurkowania (skafander, kaptur, buty, płetwy, butla z powietrzem, automaty oddechowe, jacket lub skrzydło) oraz nurkowanie, którego celem jest podwodna jaskinia. Do ceny należy doliczyć wstęp do parku nurkowego płatne na miejscu.

Kiedy odbywa się nurkowanie?
Nurkowanie odbywa się w sezonie od maja do października (jest to zależne od pogody i temperatury).

Nurkowanie w Podwodnej Jaskini | Piechcin sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla ukochanej, prezent na Dzień Ojca, prezent urodzinowy

Szukasz wspaniałego prezentu dla ukochanego? A może szykujesz niesamowitą niespodziankę na Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca? Nurkowanie w Podwodnej Jaskini to niezapomniana przygoda życia, która spełni marzenia bliskiej Ci osoby. Okazja, by eksplorować podwodny świat nie zdarza się często, więc taki podarunek będzie świetnym wyborem na każdą okazję. Voucher na nurkowanie to oryginalny prezent dla faceta na rocznicę ślubu lub święta Bożego Narodzenia. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia bliskich osób. Niezwykłe doznania, gwarancja niecodziennych emocji i wspomnienia, które zostaną na całe życie! Czas na przeżycie pełne pasji!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piechcin

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

2-4 godziny, z czego do 75 minut w wodzie.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany w sezonie od maja do października (czas trwania sezonu może się zmienić).

Ważne informacje

Minimalny wiek 10 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna prawnego). Cena obejmuje zajęcia teoretyczne, niezbędny sprzęt nurkowy, w tym: skafander, kaptur, buty, płetwy, butla z powietrzem, automaty oddechowe, jacket lub skrzydło, 1 nurkowanie. Cena nie zawiera wstępu na bazę nurkową (ok 45 PLN od osoby, płatne na miejscu), dojazdu i ewentualnego wyżywienia. Osoby obdarowane nie mogą być pod wpływem środków odurzających. Ostateczną decyzje o wejściu pod wodę podejmuje instruktor.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Nurkowo.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.0 4 Opinii

Marta Z.

Super przeżycie!

Paweł

Super prezent i fantastyczne przeżycie! Otrzymałem prezent od dziewczyny, trafiła idealnie bo zawsze chciałem zobaczyć czy nurkowanie jest da mnie. Dodatkowy plus za fajną jaskinie :)

Zobacz inne propozycje