JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Nurkowanie w Podwodnej Jaskini | Konin (okolice)

Nurkowanie w Podwodnej Jaskini | Konin (okolice)


Konin (okolice)
1 os.

399 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
399 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzysz o wyprawie do podwodnego świata, podczas której adrenalina miesza się z ekscytacją? Eksploracja nieznanych miejsc przyprawia Cię o przyjemny dreszczyk? Spełnij marzenia i wyrusz na ekscytujące Nurkowanie w Podwodnej Jaskini! Twoja przygoda rozpocznie się od części teoretycznej: poznasz profesjonalny sprzęt, którego używają nurkowie - w takim samym sprzęcie popłyniesz ku swojej przygodzie. Po założeniu niezbędnych rzeczy wyruszysz, wraz z instruktorem, na “zwiedzanie” podwodnego świata. Waszym celem będzie Arch, czyli podwodna jaskinia, znajdująca się na głębokości 2,5 metra. Zanim jednak do niej wpłyniecie, zobaczysz rzadkie zjawisko - świetlny trójkąt, który tworzy się przez promienie słoneczne, wpadające w specjalny otwór skalny. Grota, która jest celem Twojej wyprawy, znajduje się w zalanym, nieczynnym, wapiennym wyrobisku. Jaskinię otaczają białe skały, kontrastujące z przejrzystą, turkusową wodą. Oprócz groty można spotkać tu wiele niecodziennych atrakcji: pionowe, wapienne skały, niecodzienne formacje roślinne, zatopione pojazdy, łodzie, platformy i betonowe rury. Niecodzienna sceneria pozwala połączyć przygodę, zwiedzanie, relaks i adrenalinę. Najważniejsze, że nie musisz umieć pływać, by rozpocząć przygodę z nurkowaniem! Zrób pierwszy krok i przeżyj przygodę życia, eksplorując podwodną jaskinię!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje nurkowanie w podwodnej jaskini. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby.

Jak będzie wyglądało nurkowanie?
Po przybyciu na miejsce zapoznasz się ze sprzętem, który będzie Ci służył podczas nurkowania. Poznasz teorię i kwestie związane z bezpieczeństwem. Następnie popłyniesz, razem z instruktorem, ku podwodnej jaskini.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa od 2 do 4 godzin, z czego około 75 minut spędzisz w wodzie.

Gdzie odbywa się nurkowanie?
Nurkowanie odbywa się na otwartym zbiorniku wodnym Piechcin.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika nurkowania to 10 lat, jednakże wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji przeżycia.

Czy będę płynąć w grupie?
Przygotowanie do nurkowania odbywa się w grupie. Natomiast samo nurkowanie to indywidualna wyprawa z instruktorem.

Co zawarte jest w cenie?
Cena obejmuje przygotowanie do nurkowania, szkolenie teoretyczne, wynajem niezbędnego sprzętu do nurkowania (skafander, kaptur, buty, płetwy, butla z powietrzem, automaty oddechowe, jacket lub skrzydło) oraz nurkowanie, którego celem jest podwodna jaskinia. Do ceny należy doliczyć wstęp do parku nurkowego (ok. 30 zł/osoba) płatne na miejscu.

Kiedy odbywa się nurkowanie?
Nurkowanie odbywa się w sezonie od maja do października (jest to zależne od pogody i temperatury).

Nurkowanie w Podwodnej Jaskini | Piechcin sprawdzi się jako:
prezent dla męża, prezent dla ukochanej, prezent na Dzień Ojca, prezent urodzinowy

Szukasz wspaniałego prezentu dla ukochanego? A może szykujesz niesamowitą niespodziankę na Dzień Chłopaka lub Dzień Ojca? Nurkowanie w Podwodnej Jaskini to niezapomniana przygoda życia, która spełni marzenia bliskiej Ci osoby. Okazja, by eksplorować podwodny świat nie zdarza się często, więc taki podarunek będzie świetnym wyborem na każdą okazję. Voucher na nurkowanie to oryginalny prezent dla faceta na rocznicę ślubu lub święta Bożego Narodzenia. Zobacz, jak łatwo spełnia się marzenia bliskich osób. Niezwykłe doznania, gwarancja niecodziennych emocji i wspomnienia, które zostaną na całe życie! Czas na przeżycie pełne pasji!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Konin (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

2-4 godziny, z czego do 75 minut w wodzie.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji prezentu mogą pojawić się osoby obserwujące.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin.

Informacje dodatkowe

Voucher dedykowany dla jednej osoby. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Minimalny wiek 10 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność rodziców lub opiekunów). Cena obejmuje zajęcia teoretyczne, niezbędny sprzęt nurkowy, w tym: skafander, kaptur, buty, płetwy, butla z powietrzem, automaty oddechowe, jacket lub skrzydło, 1 nurkowanie oraz niezapomniane przeżycie. Cena nie zawiera wstępu na bazę nurkową (ok 30 PLN od osoby, płatne na miejscu), dojazdu i ewentualnego wyżywienia. Nurkowanie w sezonie od czerwca do września/października. Osoby obdarowane nie mogą być pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Ostateczną decyzje o wejściu pod wodę podejmuje instruktor.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.