(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Nurkowanie | Olsztyn

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Poznaj Nurkowanie | Olsztyn


Olsztyn
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

319,99 zł

319,99 zł

O prezencie

Lubisz sporty ekstremalne? Chciałbyś przeżyć niesamowitą przygodę i jednocześnie nabyć nowych umiejętności? Wybierz się do jednej z najlepszych baz nurkowych w Olsztynie i Poznaj Nurkowanie. Najpierw przejdziesz krótkie szkolenie teoretyczne i zgłębisz tajniki wiedzy z zakresu obsługi sprzętu, a także zasad przebywania w basenie. Następnie wejdziesz do wody i... Zaczniesz prawdziwą zabawę! Przekonaj się na własnej skórze, ile pozytywnych wrażeń zapewni Ci to oryginalne doświadczenie... A to wszystko pod czujnym okiem profesjonalnego instruktora. Spełnij swoje marzenie i ciesz się tą chwilą bez końca. Kto wie, może znajdziesz pasję na całe życie? Nie zastanawiaj się dłużej - zdecyduj się już dziś!

 

Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Nurkowanie wprowadzające,
  • Wykład wprowadzający,
  • Opiekę instruktorską,
  • Kompletny sprzęt ABC,
  • Kompletny sprzęt powietrzny.
 
 
Oryginalny i niebanalny prezent to nie lada wyzwanie... Wręcz ukochanej osobie voucher na Poznaj Nurkowanie i pozwól jej przeżyć niezapomnianą przygodę. Przekonaj się, że to pomysłowy upominek nie tylko dla Mężczyzny, lecz także dla każdej Kobiety, która lubi ekstremalne doświadczenia. Idź z duchem czasu - podaruj bliskim przeżycie na Urodziny, Rocznicę lub Święta i ciesz się ich radością przez długi czas. Świetna zabawa gwarantowana!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Wymagany podpis oświadczenia medycznego o przeciwwskazaniach zdrowotnych do nurkowania.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Centrum Niezwykłych Nurkowań KROKODYLE

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Kozłowski Jarosław

Pierwsze moje nurkowanie, bardzo fajne ,wrażenie extra . Jestem bardzo zadowolony z tego nurkowania lecz mogło być trochę dłuższe bycie pod wodą. Instruktor bardzo miły,konkretny w swoich wypowiedziach. Podczas pierwszego nurkowania podał bardzo istotne wskazówki. BARDZO POLECAM-Centrum Niezwykłych Nurkowań KROKODYLE.

Zobacz inne propozycje