(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie dla Dwojga | Inowrocław (okolice)

Nowość
0.0 0 Opinii

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie dla Dwojga | Inowrocław (okolice)


Inowrocław (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

779,00 zł

779,00 zł

O prezencie

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie dla Dwojga, Piechcin (obok Inowrocławia) - Nurkowo.pl

Zobaczcie to, czego jeszcze nie widzieliście… poznajcie świat, w którym wszystko jest nowe i tajemnicze… Wybierzcie emocjonujące Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie dla Dwojga w Piechcinie koło Inowrocławia! Razem z doświadczonym instruktorem wyruszcie na eksplorację podwodnych głębin i odkrywajcie nieznane dotąd rzeczy. Wasza przygoda rozpocznie się od szkolenia teoretycznego, a następnie wejdziecie pod wodę na “zwiedzanie” kamieniołomu. Emocje, dobra zabawa, adrenalina i niezapomniane widoki… zobaczcie, co skrywają głębiny!

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie dla Dwojga w Piechcinie - informacje

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób.

Ile potrwa przeżycie?
Przeżycie trwa od 2 do 4 godzin, a pod wodą spędza się około 45 minut (czas jest zależny od indywidualnego zużywania powietrza).

Jak będzie wyglądało nasze przeżycie?
Zajęcia nurkowania odbywają się od samego rana, w małych 4-5 osobowych grupach. Rozpoczynają się od części teoretycznej, podczas której poznacie zasady bezpiecznego przebywania pod wodą, a także dowiecie się, jakiego sprzętu używają nurkowie, po to, aby w takim samym sprzęcie odbyć swoją podwodną przygodę. Nurkowanie odbywa się na otwartym zbiorniku wodnym, a jego celem będzie podwodny kamieniołom.

Czy podczas nurkowania będzie z nami instruktor?
Tak, podczas nurkowania będzie towarzyszył Wam doświadczony instruktor nurkowy.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z prezentu?
Tak, minimalny wiek uczestnika to 10 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest obecność ich opiekunów prawnych podczas realizacji przeżycia.

W jakich miesiącach można nurkować?
Nurkowanie odbywa się od maja/czerwca do września/października (w zależności od pogody).

Czy musimy umieć pływać?
Nie, umiejętność pływania nie jest niezbędna, by rozpocząć przygodę z nurkowaniem.

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie dla Dwojga - Voucher na prezent

Nurkowanie w Podwodnym Kamieniołomie dla Dwojga w Piechcinie to przygoda, którą ciężko jest opisać słowami. Voucher doskonale sprawdzi się jako pomysł na prezent dla ukochanej lub ukochanego, przyjaciół, znajomych lub rodziny - słowem każdego, kto marzy, by we dwoje wejść do niezwykłego, podwodnego świata. Taki podarunek wywoła emocje i sprawi mnóstwo radości. Przekonaj się, że spełnianie marzeń jest proste!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Inowrocław (okolice)

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

2-4h, z czego 45 minut w wodzie.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Voucher zapewnia nurkowanie na otwartym zbiorniku wodnym, w podwodnym kamieniołomie. W ramach Vouchera zapewnione: zajęcia teoretyczne, niezbędny sprzęt nurkowy, w tym: skafander, kaptur, buty, płetwy, butla z powietrzem, automaty oddechowe, jacket lub skrzydło, 1 nurkowanie. W cenę nie jest wliczone wejście na bazę nurkową (płatne dodatkowo na miejscu, około 45 zł/osoba). Minimalny wiek uczestnika: 10 lat (od osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna prawnego). Zajęcia teoretyczne odbywają się w małej grupie, a nurkowanie odbywa się indywidualnie w towarzystwie instruktora. Nie jest wymagana umiejętność pływania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Nurkowo.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje