(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Trójmiasto

5.0 2 Opinii

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Trójmiasto


W zależności od pory roku realizacja odbywa się w różnych miejscach: Gdańsk, Gdynia, Chmielno
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

799,99 zł

799,99 zł

O prezencie

Szukacie wspólnej pasji, którą pragniecie rozwijać? Chcecie, aby to zajęcie było związane z wodą, bo jest ona Waszym żywiołem? Mamy coś specjalnego dla Was! Spotkajcie się nad jeziorem lub basenem pływackim i całkowicie zanurzcie się w świetnej zabawie. Poznajcie świat nurkowania, który skrywa wiele tajemnic. Niech odsłoni je przed Wami, a to wszystko pod okiem doświadczonego instruktora, który nauczy Was, jak prawidłowo korzystać ze sprzętu i czerpać podwodną przyjemność!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilet wstępu na pływalnię dla dwojga, opiekę indywidualnego instruktora, wypożyczenie niezbędnego sprzętu oraz zajęcia praktyczne.

Ile trwa Poznaj Nurkowanie dla Dwojga?

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga trwa 1,5 godziny, z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Gdzie odbywa się realizacja prezentu?

Realizacja prezentu jest mocno uzależniona od warunków pogodowych. Z tego względu wyróżniamy różne lokalizacje. W sezonie ciepłym, czyli od 1 maja do 28 października zajęcia prowadzone są nad jeziorem (Ośrodek Wypoczynkowy Krefta 83-333 Chmielno, ul. Grodziska 10), a od 29 października do 1 maja na basenach: RelaxCenter – Hotel Mercure Gdynia, ul. Armii Krajowej 22 lub Pływalnia Chełm Tytusa Chałubińskiego 13, Gdańsk.

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga sprawdzi się jako:

prezent na urodziny, upominek dla pary, podarunek na Walentynki.

Szukasz nietypowego prezentu dla dziewczyny na urodziny? A może Twoi znajomi uwielbiają godzinami przebywać w wodzie? Jeśli tak, to mamy idealny prezent dla pary! Poznaj Nurkowanie dla Dwojga sprawdzi się jako podarunek dla fanów wodnych szaleństw, jak i tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z wodą. Zabierz swoją drugą połówkę na basen, aby spędzić wspaniałe Walentynki.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

W zależności od pory roku realizacja odbywa się w różnych miejscach: Gdańsk, Gdynia, Chmielno

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga obejmuje: bilety wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Zajęcia odbywają się jedynie w weekendy.5.0 2 Opinii

Magda i Radek

Świetne Intro do nurkowania, Instruktorzy godni polecenia, Centrum nurkowania Tryton stanęło na wysokości zadania, bardzo dobra infrastruktura nad jeziorem. Bardzo ciekawe doświadczenie. Polecamy

Jakub

Wszystko w porządku.

Sebastian

Nurkowanie jeszcze lepsze niż w opisie. Zajęcia z teorii od razu w wodzie i w pełnym akwalungu za co ogromny plus. Wrażenia niesamowite.

Zobacz inne propozycje