(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Nurkowanie | Gliwice (okolice)

5.0 1 Opinii

Poznaj Nurkowanie | Gliwice (okolice)


Paniówki
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

198,99 zł

198,99 zł

O prezencie

Marzysz o poznaniu świata głębin i morskich stworzeń? Nie wiesz jednak od czego zacząć morską przygodę? Poznaj Nurkowanie to przeżycie, które pozwoli Ci zapoznać się z tym fascynującym światem! Pod okiem doświadczonego instruktora dowiesz się jak nurkować, nauczysz się korzystać z profesjonalnego sprzętu i na co zwracać szczególną uwagę. Być może Twoim następnym krokiem będzie nurkowanie w oceanie? Przekonaj się sam i rozwiń w sobie pasję!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje wstęp na pływalnię, wprowadzenie do nurkowania, wykład oraz zajęcia praktyczne, opiekę instruktora oraz niezbędny sprzęt.

Czy dzieci mogą skorzystać z prezentu?
Tak, dzieci mogą skorzystać z prezentu (Minimalny wiek to 10 lat, w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność rodziców lub opiekunów podczas realizacji usługi).

Czy wiesz, że…
Osoby, które regularnie decydują się na nurkowanie, skutecznie dbają o swoje zdrowie. Jak zostało udowodnione, nurkowanie poprawia krążenie krwi, redukuje stres, zmniejsza ciśnienie tętnicze, podnosi poziom witaminy D oraz znacząco odciąża kręgosłup.

Poznaj Nurkowanie się sprawdzi się jako:
prezent dla niego, prezent dla niej, prezent urodzinowy.

Chciałbyś obdarować bliską Ci osobę niebagatelnym prezentem, który pozwoli mu rozwijać Jego pasje? Poznaj Nurkowanie to wyjątkowy prezent, dla niego lub dla niej, który pozwoli rozwijać swoje morskie pasje! Doskonale sprawdzi się jako prezent urodzinowy bądź świąteczny! Podarunek dla osób w każdym wieku! Satysfakcja gwarantowana!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Paniówki

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, czepek, ręcznik, klapki. Pozostały sprzęt zapewnia organizator.

Czas trwania

2 godziny.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda nie ma wpływu na realizację prezentu.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika 10 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność rodziców lub opiekunów). Wymagany strój kąpielowy, czepek, ręcznik i klapki. Pozostały sprzęt do realizacji zapewnia organizator. Usługa realizowana przez cały rok.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Nurkowe Maska

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Marcin

Wszystko super. Obsługa wie co robi, instruktorzy zajefajni. Wszystko profesjonalnie i miło. Polecam wszystkim.

Zobacz inne propozycje