Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Wrocław

5.0 1 Opinii

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Wrocław


Wrocław
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

269,00 zł

269,00 zł

O prezencie

Szukacie pomysłu na spędzanie wolnego czas? Wybierzcie się na podwody spacer i zanurkujcie w morzu nowych możliwości! Doświadczony instruktor przekaże Wam niezbędną wiedzę. Dowiecie się, w jaki sposób poprawnie korzystać ze sprzętu, oraz jakie procedury obowiązują Was pod wodą. Gotowi na podwodną przygodę? No to hop! Przekonajcie się na własnej skórze jak wygląda podwodny świat. Pomiędzy powierzchnią wody a dnem basenu poczujecie rozkoszną lekkość i zobaczycie otaczającą Was rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy. Kto wie, być może złowicie nową pasję? Ruszajcie na podbój głębin i przekonajcie się sami. Sprzęt, pływalnia i profesjonalny instruktor czekają na Was!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: bilety wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 r. ż. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 r. ż. muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Realizacja odbywa się w grupach ok. 10-osobowych w terminach wyznaczonych przez Wykonawcę. 


Sprawdź na mapie


Realizacja

Centrum Nurkowe AQUAMATIC

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Marta

Kurs nurkowania okazał się idealnym prezentem urodzinowym dla naszych przyjaciół i dla nas. Czas w 100% wykorzystany by złapać bakcyla i prosić o więcej! Pozdrawiamy i dziękujemy :) Marta i Tomek oraz Justyna i Damian.

Krzysztof

Fajne przeżycie.Bardzo mi się podobało-już zdążyłem polecić fundatorce. Pełen profesjonalizm ze strony oferenta usługi nurkowania. Do tego jeszcze bardzo miły i konkretny facet.

Łukasz

Chciałbym krótko podsumować realizacje wyjątkowego prezentu. Po pierwsze chciałbym podziękować WyjątkowyPrezent.pl za profesjonalne i niezwykle elastyczne podejscie do klienta, które bardzo mile mnie zaskoczyło i wróży szybko rozwój firmy budowany na zadowoleniu klientów. Z mojej strony możecie liczyć Państwo na jak najlepsze opinie przekazywane moim znajomym. Dodatkowo chciałbym pochwalić wykonawce "Centrum nurkowe AQUAMATIC.pl" za świetne przygotowanie i za to ,że mogliśmy naprawde miło spędzić czas pod okiem fachowców.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.