(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Nurkowanie | Trójmiasto

5.0 12 Opinii

Poznaj Nurkowanie | Trójmiasto


W zależności od pory roku realizacja odbywa się w różnych miejscach: Gdańsk, Gdynia, Chmielno
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

399,99 zł

399,99 zł

O prezencie

Chcesz odkryć piękno podwodnego świata, a dodatkowo przeżyć fantastyczną przygodę? Pragniesz nauczyć się nurkować, aby nowe umiejętności wykorzystać na wakacjach? Poznaj Nurkowanie to opcja dla Ciebie! Doświadczony instruktor wyjaśni Ci wszystkie zasady nurkowania i pokaże, w jaki sposób obsługiwać się sprzętem. A potem? Do dzieła! Zanurz się na maksymalną głębokość w wodzie, aby zobaczyć uroki podwodnego życia. Daj się pochłonąć wspaniałej zabawie!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje bilet wstępu na pływalnię, opiekę indywidualnego instruktora, wypożyczenie niezbędnego sprzętu oraz zajęcia praktyczne.

Ile trwa realizacja prezentu?

Poznaj Nurkowanie trwa 1,5 godziny, z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Gdzie odbywa się realizacja prezentu?

Realizacja prezentu jest mocno uzależniona od warunków pogodowych. Z tego względu wyróżniamy różne lokalizacje. W sezonie ciepłym, czyli od 1 maja do 28 października zajęcia prowadzone są nad jeziorem (Ośrodek Wypoczynkowy Krefta 83-333 Chmielno, ul. Grodziska 10), a od 29 października do 1 maja na basenach: RelaxCenter – Hotel Mercure Gdynia, ul. Armii Krajowej 22 lub Pływalnia Chełm Tytusa Chałubińskiego 13, Gdańsk.

Poznaj Nurkowanie | Trójmiasto sprawdzi się jako nietypowy upominek dla taty na Święta. Ten oryginalny prezent dostarczy mu nie tylko praktyki, ale również go zaskoczy i uszczęśliwi. 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

W zależności od pory roku realizacja odbywa się w różnych miejscach: Gdańsk, Gdynia, Chmielno

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Poznaj Nurkowanie obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, nurkowanie wprowadzające, wykład wprowadzający, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Zajęcia odbywają się jedynie w weekendy.5.0 12 Opinii

Aleksandra

Super doświadczenie, lekcja wystarczająca jak na początek by móc się zastanowić czy aby nie nurkować więcej:>? W doborowym towarzystwie i atmosferze ;) Jak najbardziej polecam, również zimą na basenie na Chełmie;3

Jarosław K.

Fajna przygoda, profesjonalne podejście.Polecam

Marta

Ze względu na pogodę przekładaliśmy termin realizacji prezentu. Odbyło się to za każdym razem bez problemów i w miłej atmosferze. Polecam.

BARTEK

Wszystko super, polecam i nie tylko.

Kaśka

Ciekawe przeżycie dla kogoś, kto myśli o nurkowaniu, czy bardziej profesjonalnym, czy rozrywkowym w wakacje. Fajna zabawa i profesjonalna opieka

Wyświetlono 5 z 11

Zobacz inne propozycje