JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Nurkowanie Dla Dwojga | Lublin

Poznaj Nurkowanie Dla Dwojga | Lublin


Lublin
2 os.

298 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
298 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Kochacie wodę, sport i świetną zabawę? Poszukujecie wspólnej pasji, rozrywki, sposobu spędzania czasu? Nurkowanie to coś dla Was! To sport, który towarzyszy ludzkości praktycznie od samego początku. Wszystko rozpoczęło się od zdobywania pożywienia, poławiania pereł i zwyczajnej, ludzkiej ciekawości. Wraz z rozwojem cywilizacji śmiałków przestało fascynować jedynie piękno podwodnego świata - interesowały ich też zatopione statki, podwodne ruiny oraz ukryte pod wodą skarby. Przekonajcie się na własne oczy jak wygląda świat pod wodą! Najpierw przejdziecie szkolenie teoretyczne pod okiem doświadczonego instruktora. Poznacie podstawowe zasady nurkowania, oraz zapoznacie się z niezbędnym sprzętem. Potem już nic nie stoi na przeszkodzie, aby wskoczyć do wody! Najpierw spokojne wody basenu, a potem... kto wie?


Prezent obejmuje:

  • Bilety wstępu na pływalnię,
  • Nurkowanie wprowadzające,
  • Opiekę instruktorską oraz wykład wstępny,
  • Wypożyczenie kompletnego sprzętu.


Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla pary lub małżeństwa? Szukasz inspiracji lub gotowych pomysłów? Zobacz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie super prezenty przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich. Weźmy na przykład Poznaj Nurkowanie dla Dwojga. To niesamowite przeżycie, masa radości oraz fajne wspomnienia. To połączenie to recepta na cudowny prezent! Idź z duchem czasu, wykaż się kreatywnością i podaruj swoim bliskim niebanalny podarunek.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Od 2 do 3 godzin

Informacje dla oglądających

Na niektórych basenach znajdują się trybuny, z których można obserwować nurkowanie.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje: bilety wstępu na pływalnię, wykład wprowadzający, nurkowanie wprowadzające, opiekę instruktorską, wypożyczenie sprzętu. Prezent realizowany w grupach. Minimalny wiek uczestnika: 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z opiekunów podczas nurkowania. Wymagana jest podstawowa umiejętność pływania.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.