Poznaj Nurkowanie Dla Dwojga | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Poznaj Nurkowanie Dla Dwojga | Lublin


Lublin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

390,00 zł

390,00 zł

O prezencie

Kochacie wodę, sport i świetną zabawę? Poszukujecie wspólnej pasji, rozrywki, sposobu spędzania czasu? Nurkowanie to coś dla Was! To sport, który towarzyszy ludzkości praktycznie od samego początku. Wszystko rozpoczęło się od zdobywania pożywienia, poławiania pereł i zwyczajnej, ludzkiej ciekawości. Wraz z rozwojem cywilizacji śmiałków przestało fascynować jedynie piękno podwodnego świata - interesowały ich też zatopione statki, podwodne ruiny oraz ukryte pod wodą skarby. Przekonajcie się na własne oczy jak wygląda świat pod wodą! Najpierw przejdziecie szkolenie teoretyczne pod okiem doświadczonego instruktora. Poznacie podstawowe zasady nurkowania, oraz zapoznacie się z niezbędnym sprzętem. Potem już nic nie stoi na przeszkodzie, aby wskoczyć do wody! Najpierw spokojne wody basenu, a potem... kto wie?

Prezent obejmuje:

  • Bilety wstępu na pływalnię,
  • Nurkowanie wprowadzające,
  • Opiekę instruktorską oraz wykład wstępny,
  • Wypożyczenie kompletnego sprzętu.

Nie masz pomysłu na ciekawy prezent dla pary lub małżeństwa? Szukasz inspiracji lub gotowych pomysłów? Zobacz nasz katalog marzeń i przekonaj się, jakie super prezenty przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich. Weźmy na przykład Poznaj Nurkowanie dla Dwojga. To niesamowite przeżycie, masa radości oraz fajne wspomnienia. To połączenie to recepta na cudowny prezent! Idź z duchem czasu, wykaż się kreatywnością i podaruj swoim bliskim niebanalny podarunek.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Od 2 do 3 godzin

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: bilety wstępu na pływalnię, wykład wprowadzający, nurkowanie wprowadzające, opiekę instruktorską, wypożyczenie sprzętu. Prezent realizowany w grupach. Minimalny wiek uczestnika: 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z opiekunów podczas nurkowania. Wymagana jest podstawowa umiejętność pływania.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dive Service Łukasz Rosiński

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.