(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Nurkowy OWD | Lublin

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Kurs Nurkowy OWD | Lublin


Lublin
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2500,00 zł

2500,00 zł

O prezencie

Woda to Twój żywioł? Świat poniżej lustra wody fascynuje Cię odkąd sięgniesz pamięcią? Kurs Nurkowy Open Water to spełnienie Twoich marzeń! Dzięki certyfikatowi PADI, którym kończy się szkolenie, można samodzielnie nurkować w wodzie do głębokości 18 metrów. Twoja przygoda zacznie się od serii wykładów, podczas której doświadczony nurek nauczy Cię jak radzić sobie we wszelkich sytuacjach pod wodą. Zapoznasz się również ze sprzętem powietrznym oraz wyposażeniem ABC. Następnie możesz ruszać na podbój basenu! Po kilku zajęciach na pływalni, przychodzi kolej na zajęcia na wodach otwartych. Przekonaj się, jakie piękno kryje się pod powierzchnią wody. To coś, czego po prostu nie da się zapomnieć. Sprawdź, ile radości da Ci możliwość swobodnego nurkowania na akwenie!

Prezent obejmuje:

  • Wykłady teoretyczne, składające się z 5 modułów,
  • Wypożyczenie kompletnego sprzętu,
  • 5 zajęć basenowych,
  • Zajęcia na wodach otwartych – 4 nurkowania,
  • Egzamin OWD,
  • Certyfikat PADI Open Water Diver uprawniający do samodzielnego nurkowania (z partnerem o co najmniej tych samych uprawnieniach).

Chcesz znaleźć nietypowy, ciekawy prezent dla każdego, kto kocha wyzwania, przygody i dobrą zabawę? Kurs Nurkowy Open Water Diver to strzał w dziesiątkę! To nie tylko świetna rozrywka, lecz także miłe wspomnienia. Ta kombinacja to recepta na super prezent. Zaufaj ekspertom, wykaż się kreatywnością i zamień marzenia na wspomnienia. Nie masz pomysłu na niecodzienny prezent? Zobacz nasz katalog marzeń i zobacz jakie cudowne prezenty przygotowaliśmy z myślą o Twoich bliskich.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Lublin

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Kurs obejmuje 25 godzin teorii, 5 zajęć basenowych oraz 4 nurkowania na wodach otwartych.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub obecność jednego z opiekunów podczas nurkowania. Wymagana jest podstawowa umiejętność pływania oraz zaświadczenie od lekarza ogólnego o braku przeciwwskazań do nurkowania na głębokość do 18 metrów.0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje