Poznaj Nurkowanie | Toruń

Tylko u nas
0.0 0 Opinie

Poznaj Nurkowanie | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

249,00 zł

249,00 zł

O prezencie

Kto z nas nie marzył o tym, aby oglądać rafy koralowe na Karaibach, czy zachwycać się całą kolorową paletą morskich stworzeń w ich naturalnym środowisku? Tego typu przygody umożliwia nurkowanie, które wymaga jednak odpowiedniego przygotowania. Zanim wybierzesz się na wakacje, żeby eksplorować dna mórz i oceanów Poznaj Nurkowanie podczas lekcji z indywidualnym instruktorem. W trakcie krótkiego wprowadzenia teoretycznego nauczysz się obchodzić ze sprzętem, a następnie już w praktyce wykorzystasz zdobyte informacje. Zrób pierwszy krok na drodze do wspaniałej przygody!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, wykład wprowadzający (zapoznanie się ze sprzętem i technikami nurkowania), opiekę indywidualnego instruktora, wypożyczenie niezbędnego sprzętu, zajęcia praktyczne w basenie. 

Jak przebiega realizacja?

Na początku odbywa się wykład wprowadzający (zapoznanie się ze sprzętem i technikami nurkowania), następnie 45-60 minut potrwają zajęcia praktyczne w basenie.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Aby zrealizować prezent wystarczy podstawowa umiejętność pływania.

Poznaj Nurkowanie | Toruń to nie tylko oryginalny prezent, ale też podarunek, który może zaszczepić pasję, w każdej ciekawej świata osobie. Spraw wyjątkowy prezent bliskiej Ci osobie i podaruj jej indywidualną lekcję nurkowania, aby zdobyte umiejętności mogła wykorzystać podczas wakacyjnych wyjazdów. Wręcz ten niezwykły voucher na prezent już dziś!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Informacje dla oglądających

Na niektórych basenach znajdują się trybuny, z których można obserwować nurkowanie.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Dokładne miejsce realizacji prezentu do ustalenia podczas rezerwacji. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest pisemne oświadczenia o własnej odpowiedzialności zdrowotnej lub zaświadczenie wydane przez lekarza. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Prezent realizowany indywidualnie z instruktorem. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia.

 


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Barakuda Diving Center

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

0.0 0 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

karol

Fajna frajda z nurkowania. Znakomity instruktor ,godny polecenia ,znający sie na rzeczy podchodzący do tego co robi z pasją. Naprawdę rewelka.!!!!!!!!!!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.