Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Nurkowanie | Toruń

Tylko u nas
5.0 1 Opinii

Poznaj Nurkowanie | Toruń


Toruń
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

449,99 zł

449,99 zł

O prezencie

Kto z nas nie marzył o tym, aby oglądać rafy koralowe na Karaibach, czy zachwycać się całą kolorową paletą morskich stworzeń w ich naturalnym środowisku? Tego typu przygody umożliwia nurkowanie, które wymaga jednak odpowiedniego przygotowania. Zanim wybierzesz się na wakacje, żeby eksplorować dna mórz i oceanów Poznaj Nurkowanie podczas lekcji z indywidualnym instruktorem. W trakcie krótkiego wprowadzenia teoretycznego nauczysz się obchodzić ze sprzętem, a następnie już w praktyce wykorzystasz zdobyte informacje. Zrób pierwszy krok na drodze do wspaniałej przygody!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, wykład wprowadzający (zapoznanie się ze sprzętem i technikami nurkowania), opiekę indywidualnego instruktora, wypożyczenie niezbędnego sprzętu, zajęcia praktyczne w basenie. 

Jak przebiega realizacja?

Na początku odbywa się wykład wprowadzający (zapoznanie się ze sprzętem i technikami nurkowania), następnie 45-60 minut potrwają zajęcia praktyczne w basenie.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Aby zrealizować prezent wystarczy podstawowa umiejętność pływania.

Poznaj Nurkowanie | Toruń to nie tylko oryginalny prezent, ale też podarunek, który może zaszczepić pasję, w każdej ciekawej świata osobie. Spraw wyjątkowy prezent bliskiej Ci osobie i podaruj jej indywidualną lekcję nurkowania, aby zdobyte umiejętności mogła wykorzystać podczas wakacyjnych wyjazdów. Wręcz ten niezwykły voucher na prezent już dziś!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Dokładne miejsce realizacji prezentu do ustalenia podczas rezerwacji. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest pisemne oświadczenia o własnej odpowiedzialności zdrowotnej lub zaświadczenie wydane przez lekarza. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Prezent realizowany indywidualnie z instruktorem. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia.

 


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Barakuda Diving Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Piotr K.

Bardzo fajnie zorganizowane spotkanie. Nowe doświadczenia. Polecam w 100%

karol

Fajna frajda z nurkowania. Znakomity instruktor ,godny polecenia ,znający sie na rzeczy podchodzący do tego co robi z pasją. Naprawdę rewelka.!!!!!!!!!!

Zobacz inne propozycje