(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Toruń

5.0 2 Opinii

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Toruń


Toruń
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

299,00 zł

299,00 zł

O prezencie

Marzy się Wam przygoda związana z eksplorowaniem niezliczonych cudów przyrody, które znajdują się na dnach mórz i oceanów? Nauczcie się wszystkiego, co niezbędne do tego, aby profesjonalnie i bezpiecznie nurkować. Podczas kursu przejdziecie krótkie wprowadzenie teoretyczne, poznacie sprzęt i jego działanie oraz sprawdzicie swoje umiejętności w basenie. Dowiedzcie się, jak odkrywać podwodny świat, aby przeżyć przygodę swojego życia!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, wykład wprowadzający, opiekę indywidualnego instruktora, wypożyczenie niezbędnego sprzętu, zajęcia praktyczne w basenie.

Jak przebiega realizacja?

Na początku odbywa się wykład wprowadzający (zapoznanie się ze sprzętem i technikami nurkowania), następnie 45-60 minut potrwają zajęcia praktyczne w basenie.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Aby zrealizować prezent wystarczy podstawowa umiejętność pływania.

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Toruń sprawdzi się jako prezent na Walentynki. Najpiękniejszy prezent dla pary jaki można podarować to wspólna pasja, którą będą realizować we dwoje. Wręczając taki prezent dla dwojga mamy gwarancję, że dostarczamy im wiele fantastycznych przeżyć w przyszłości – a to najcenniejsze, co możemy ofiarować.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Ważne informacje

Dokładne miejsce realizacji prezentu do ustalenia podczas rezerwacji. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest pisemne oświadczenia o własnej odpowiedzialności zdrowotnej lub zaświadczenie wydane przez lekarza. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Prezent realizowany indywidualnie z instruktorem. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia.


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Barakuda Diving Center

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 2 Opinii

Paulina C.

Super pomysł na prezent, profesjonalne przygotowane z obszernym instruktarzem. Miła obsługa i niezapomniane przeżycie. Polecam dla wszystkich lubiących wyzwania ludzi.

Aleksandra B.

Nasz wyjątkowy prezent zrealizowaliśmy w Centrum Nurkowania Barakudy. Pan Marek zaskoczył nas potężną wiedzą na temat nurkowania i nie tylko. Przekazał nam bardzo dużo wiedzy, która pomogła nam na basenie. Atmosfera była świetna. Odczuwałam bardzo duży spokój i wiedziałam, że przy Panu Marku jestem bezpieczna pod wodą.

Małgorzata B.

Fantastyczna przygoda, która polecam przeżyć każdemu:) nie zależnie od wieku :) Przemiły prowadzący, który krok po kroku objaśnia proces nurkowania. Jeżeli zastanawiasz się nad tym czego jeszcze w życiu nie zrobiłeś to, to jest właśnie przygoda dla Ciebie :)

ANNA S.

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy każdemu. Trener miły i potrafi zachęcić każdego.

Jagoda

MOGŁABYM ROBIĆ TO CODZIENNIE! Świetny prowadzący, cudowna atmosfera, mnóstwo informacji, taktyczne przekazy, doskonałe porównania dla osób początkujących... Nie mogłabym wyobrazić sobie tego lepiej. Pan Trener jest niesamowity...

Wyświetlono 5 z 6

Zobacz inne propozycje