JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Toruń

Poznaj Nurkowanie dla Dwojga | Toruń


Toruń
2 os.

299 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
299 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Marzy się Wam przygoda związana z eksplorowaniem niezliczonych cudów przyrody, które znajdują się na dnach mórz i oceanów? Nauczcie się wszystkiego, co niezbędne do tego, aby profesjonalnie i bezpiecznie nurkować. Podczas kursu przejdziecie krótkie wprowadzenie teoretyczne, poznacie sprzęt i jego działanie oraz sprawdzicie swoje umiejętności w basenie. Dowiedzcie się, jak odkrywać podwodny świat, aby przeżyć przygodę swojego życia!

Co obejmuje prezent?

Prezent obejmuje: bilet wstępu na pływalnię, wykład wprowadzający, opiekę indywidualnego instruktora, wypożyczenie niezbędnego sprzętu, zajęcia praktyczne w basenie.

Jak przebiega realizacja?

Na początku odbywa się wykład wprowadzający (zapoznanie się ze sprzętem i technikami nurkowania), następnie 45-60 minut potrwają zajęcia praktyczne w basenie.

Czy wymagana jest umiejętność pływania?

Aby zrealizować prezent wystarczy podstawowa umiejętność pływania.

Prezent "Poznaj Nurkowanie dla Dwojga" sprawdzi się jako:

prezent dla pary, podarunek na Święta dla rodziców, prezent na Walentynki.

Najpiękniejszy prezent dla pary jaki można podarować to wspólna pasja, którą będą realizować we dwoje. Kurs „Poznaj Nurkowanie dla Dwojga” to właśnie podarunek, który pozwoli zarazić bliskie osoby wspólnym zamiłowaniem. Zachęci ich także do odkrywania świata. Wręczając taki prezent dla dwojga mamy gwarancję, że dostarczamy im wiele fantastycznych przeżyć w przyszłości – a to najcenniejsze, co możemy ofiarować.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Toruń

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

1,5 godziny z czego 45-60 minut spędza się w wodzie.

Informacje dla oglądających

Na niektórych basenach znajdują się trybuny, z których można obserwować nurkowanie.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Dokładne miejsce realizacji prezentu do ustalenia podczas rezerwacji. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest pisemne oświadczenia o własnej odpowiedzialności zdrowotnej lub zaświadczenie wydane przez lekarza. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Prezent realizowany indywidualnie z instruktorem. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 10 roku życia.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.


Opinie (3)

Wszystkie opinie(3)
ANNA S.

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy każdemu. Trener miły i potrafi zachęcić każdego.

Jagoda

MOGŁABYM ROBIĆ TO CODZIENNIE! Świetny prowadzący, cudowna atmosfera, mnóstwo informacji, taktyczne przekazy, doskonałe porównania dla osób początkujących... Nie mogłabym wyobrazić sobie tego lepiej. Pan Trener jest niesamowity...

Albert Siewkowski

Ekstra centrum nurkowania. Wykonawca bardzo miły i życzliwy. W sposób jasny, klarowny i zrozumiały wyjaśnił wszystko, co potrzebne jest do tego aby bezpiecznie nurkować. Był bardzo pomocny i otwarty na wyjaśnianie nam tego, czego nie rozumiemy. Spędzony czas w Barakuda Diving Center był świetny i pełen niezapomnianych chwil.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.