(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Kurs Nurkowy OWD | Olsztyn

Tylko u nas
0.0 0 Opinii

Kurs Nurkowy OWD | Olsztyn


Olsztyn
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2199,99 zł

2199,99 zł

O prezencie

Jeśli kochasz sporty ekstremalne i chciałbyś dostarczyć sobie ogromnych dawek adrenaliny, wybierz się do Olsztyna na Kurs Nurkowy OWD! Najpierw przejdziesz specjalistyczne szkolenie i poznasz tajniki wiedzy z zakresu obsługi sprzętu i zasad przebywania pod wodą. Następnie przyjdzie czas na trening praktyczny... Po kilku zajęciach na basenie, przeniesiesz się na wody otwarte i z pomocą zawodowego instruktora poszerzysz horyzonty. Co ważne, dzięki uprawnieniom, będziesz miał możliwość przebywania pod wodą na głębokości do 18 m! Przeżyj niesamowitą przygodę i zdobądź nowe umiejętności. Nieważne, czy jesteś profesjonalistą, czy dopiero zaczynasz przygodę z nurkowaniem - z pewnością pokochasz ten sport. Nie zastanawiaj się dłużej i zdecyduj się już dziś!

 

Prezent obejmuje:

  • 5 modułów teorii,
  • 5 zajęć basenowych,
  • 4 nurkowania na wodach otwartych,
  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Opiekę instruktorską,
  • Kompletny sprzęt ABC,
  • Kompletny sprzęt powietrzny,
  • Podręcznik,
  • Certyfikat PADI Open Water Diver, uprawniający do samodzielnego nurkowania (z partnerem o co najmniej tych samych uprawnieniach) lub PADI Open Water Diver Junior (dla osób od 10 do 15 roku życia, uprawniający do nurkowania z opiekunem prawnym lub instruktorem nurkowania).
 
 
Zastanawiasz się, jaki prezent sprawi przyjemność Twoim bliskim? Idź z duchem czasu i zmień marzenia we wspomnienia! Kurs Nurkowy OWD to idealna propozycja dla każdego wielbiciela mocnych wrażeń. Podaruj ukochanemu oryginalny upominek w formie przeżycia na Rocznicę, Urodziny lub Święta i przekonaj się, że to wyjątkowy gift nie tylko dla Męża, czy Brata, lecz także Siostry lub Przyjaciółki. Ciesz się radością obdarowanej osoby przez długi czas. Kto wie, może dzięki Tobie najbliżsi znajdą nową pasję na całe życie?

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Olsztyn

Obowiązujący strój

Prosimy zabrać kostium, czepek i ręcznik.

Czas trwania

Kurs obejmuje 5 modułów teorii, 5 zajęć basenowych oraz 4 nurkowania na wodach otwartych.

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Ważne informacje

Prezent obejmuje: 5 modułów teorii, 5 zajęć basenowych oraz 4 nurkowania na wodach otwartych, bilet wstępu na pływalnię, opiekę instruktorską, kompletny sprzęt ABC, kompletny sprzęt powietrzny, podręcznik, certyfikat. Zajęcia przeznaczone dla osób powyżej 15 roku życia ( osoby od 10 do 15 roku życia dostają uprawnienia PADI OWD Junior). Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Osoby poniżej 18 roku życia muszą posiadać notarialnie potwierdzoną zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Wymagany podpis oświadczenia medycznego o przeciwwskazaniach zdrowotnych do nurkowania na głębokość do 18 metrów (PADI OWD Junior do 12 m). Na zakończenie kursu odbywa się Egzamin OWD, po którym można otrzymać Certyfikat PADI Open Water Diver, uprawniający do samodzielnego nurkowania (z partnerem o co najmniej tych samych uprawnieniach, Junior z opiekunem prawnym lub instruktorem nurkowania).


Sprawdź na mapie

Lokalizacja


Realizacja

Centrum Niezwykłych Nurkowań KROKODYLE

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje