(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Nurkowanie w Podwodnej Jaskini dla Dwojga | Inowrocław (okolice)

0.0 0 Opinii

Nurkowanie w Podwodnej Jaskini dla Dwojga | Inowrocław (okolice)


Piechcin
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

949,00 zł

949,00 zł

O prezencie

Marzycie o niezapomnianej przygodzie we dwoje? Uwielbiacie atrakcje pełne adrenaliny, które zapewniają niesamowitą ekscytację? W takim razie odkryjcie świat, który znajduje się pod powierzchnią wody. Zapraszamy na Nurkowanie w Podwodnej Jaskini dla Dwojga! Po przybyciu na miejsce zapoznacie się teoretycznymi aspektami nurkowania: omówicie kwestie bezpieczeństwa oraz poznacie sprzęt, który będzie Wam służył podczas nurkowania. Teraz czas na rozpoczęcie prawdziwej przygody! Zejdźcie pod wodę i wyruszcie w stronę Arch, czyli podwodnej groty. Po drodze spotkacie świetlny trójkąt. To niezwykłe zjawisko można zaobserwować dzięki promieniom słonecznym, wpadającym w otwór skalny o trójkątnym kształcie. Cel Waszej wyprawy - podwodna jaskinia - znajduje się w zalanym, wapiennym wyrobisku, otoczonym białymi skałami. Skały te niezwykle kontrastują się z czystą, turkusową wodą, zapewniając niecodzienne połączenie barw. Podczas nurkowania jaskinia nie będzie jedyną atrakcją. Zobaczycie tu również fascynujące formacje roślinne, pionowe wapienne ściany oraz… zatopione samochody, łodzie, betonowe rury i platformy. To wszystko dodaje podwodnej scenerii nieco horroru. To niezwykłe połączenie adrenaliny i relaksu jest dostępne również dla osób, które nie umieją pływać. Jesteście gotowi, by wyruszyć na niezwykłą przygodę?

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje naukę i nurkowanie w podwodnej jaskini. Przeżycie przeznaczone jest dla dwóch osób. Nie jest wymagana umiejętność pływania. Prezent dedykowany jest głównie dla osób, które nie mają doświadczenia w nurkowaniu.

Jak będzie wyglądało nasze nurkowanie?
Po przybyciu na miejsce zapoznacie się ze sprzętem, który będzie Wam służył podczas nurkowania. Poznacie teorię i kwestie związane z bezpieczeństwem. Następnie popłyniecie, razem z instruktorem, ku podwodnej jaskini.

Ile czasu potrwa przeżycie?
Przeżycie potrwa od 2 do 4 godzin, z czego w wodzie spędzicie około 75 minut.

Gdzie odbywa się nurkowanie?
Nurkowanie odbywa się na otwartym zbiorniku wodnym Piechcin.

Czy osoba niepełnoletnia może skorzystać z przeżycia?
Tak, minimalny wiek uczestnika nurkowania to 10 lat, jednakże wymagana jest obecność opiekuna prawnego podczas realizacji przeżycia.

Czy będziemy płynąć w grupie?
Przygotowanie do nurkowania odbywa się w małej grupie. Natomiast samo nurkowanie to indywidualna wyprawa z instruktorem.

Co zawarte jest w cenie?
Cena obejmuje przygotowanie do nurkowania, szkolenie teoretyczne, wynajem niezbędnego sprzętu do nurkowania (skafander, kaptur, buty, płetwy, butla z powietrzem, automaty oddechowe, jacket lub skrzydło) oraz nurkowanie, którego celem jest podwodna jaskinia. Do ceny należy doliczyć wstęp do parku nurkowego płatne na miejscu.

Kiedy odbywa się nurkowanie?
Nurkowanie odbywa się w sezonie od maja do października (jest to zależne od pogody i temperatury)

Nurkowanie w Podwodnej Jaskini dla Dwojga | Piechcin sprawdzi się jako:
prezent dla dwojga, prezent na święta, prezent na Dzień Chłopaka, prezent dla ukochanej

Szukasz niesamowitego prezentu dla bliskich, który zdecydowanie wywoła efekt “wow’? A może potrzebujesz cudownego podarunku dla ukochanej lub ukochanego? Nurkowanie w Podwodnej Jaskini dla Dwojga w Piechcinie to niezwykła podróż do podwodnego świata, która idealnie sprawdzi się jako prezent świąteczny dla dwojga. Nieważne, czy prezent dla niej, czy dla niego - skorzystają z niego obydwoje. Voucher na nurkowanie to niesamowity upominek - idealny na rocznicę ślubu lub urodziny. Będzie również kapitalnym wyborem na prezent z okazji Dzień Ojca lub jako prezent ślubny. Podaruj bliskim emocje i zobacz, jak łatwo i przyjemnie spełnia się marzenia bliskich osób.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Piechcin

Obowiązujący strój

Strój kąpielowy, klapki i ręcznik.

Czas trwania

2-4 godziny, z czego do 75 minut w wodzie.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku należy zarezerwować inny termin. Prezent realizowany w sezonie od maja do października (czas trwania sezonu może się zmienić).

Ważne informacje

Minimalny wiek 10 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana obecność opiekuna prawnego). Cena obejmuje zajęcia teoretyczne, niezbędny sprzęt nurkowy, w tym: skafander, kaptur, buty, płetwy, butla z powietrzem, automaty oddechowe, jacket lub skrzydło, 1 nurkowanie. Cena nie zawiera wstępu na bazę nurkową (ok 45 PLN od osoby, płatne na miejscu), dojazdu i ewentualnego wyżywienia. Osoby obdarowane nie mogą być pod wpływem środków odurzających. Ostateczną decyzje o wejściu pod wodę podejmuje instruktor.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Nurkowo.pl

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje