Odkryj Nurkowanie | Warszawa

4.8 5 Opinie

Odkryj Nurkowanie | Warszawa


Warszawa
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Od dziecka Twoim marzeniem było odkrywanie podwodnych głębin, a na półce stała książka "Dwadzieścia tysięcy mil podmorskiej żeglugi" Juliusza Verne'a? Jeżeli tak, to czas na pierwszy krok ku prawdziwym przeżyciom! Atrakcja "Odkryj Nurkowanie" z pewności Ci je zapewni. Zajęcia odbywają się w idealnych warunkach - na basenie lub na wodach basenopodobnych w towarzystwie instruktora. Specjalnie dostosowany program umożliwi Ci zdobycie podstawowych umiejętności nurkowych oraz sprawi masę zabawy. Doświadcz na własnej skórze emocji, jakie towarzyszą profesjonalnym nurkom podczas schodzenia pod wodę. Być może ten prezent tak bardzo Ci się spodoba, że zapragniesz zostać spróbować swoich sił na certyfikowanym kursie?

 

Prezent obejmuje: 

  • Wprowadzenie do świata nurkowania,
  • Masę zabawy.

Prezent dla niego stanowi duże wyzwanie? A może zastanawiasz się jaki upominek na urodziny podarować kobiecie? Podaruj drugiej osobie zastrzyk emocji. Dzięki lekcji nurkowania bliska Ci osoba doświadczy ciekawego przeżycia, które długo będzie wspominać! Kurs w Dive Club to znakomity podarek dla każdego. To również pomysłowy prezent dla miłośników wodnego żywiołu. Podwodny świat zapewni obdarowanej osobie masę świetnej zabawy.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa

Obowiązujący strój

Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji pojawić się może jedynie osoba obdarowana.

Pogoda

Prezent realizowany jest przez cały rok, niezależnie od pogody.

Informacje dodatkowe

Zajęcia odbywają się w idealnych warunkach - na basenie lub na wodach baseno-podobnych w towarzystwie instruktora. Wymagany minimalny wiek: 10 lat oraz ogólnie dobry stan zdrowia.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Dive Club

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

4.8 5 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.