Poznaj Nurkowanie | Bydgoszcz

1 2 3 4 5 (2)
Bydgoszcz
1 os.

199 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Świat pod wodą skrywa mnóstwo tajemnic. Jego sekrety fascynowały ludzi od zawsze! Jednak dopiero teraz posiadamy sprzęt, który pozwala na bezpieczną eksplorację głębin hobbystom. Chcesz zobaczyć na czym polega nurkowanie? Poznaj Nurkowanie to przeżycie, które powstało z myślą o Tobie! Przekonaj się na własnej skórze czy ten sport jest dla Ciebie. Najpierw przejdziesz szkolenie teoretyczne. Dowiesz się między innymi w jaki sposób komunikować się pod wodą oraz jak obsługiwać sprzęt nurkowy. Następnie czeka Cię praktyka na pływalni! Sprawdź teorię w kontrolowanych warunkach i dowiedz się, jaką wolność daje to przeżycie.

Prezent obejmuje:

  • Bilet wstępu na pływalnię,
  • Krótkie wprowadzenie teoretyczne,
  • Sprzęt niezbędny do realizacji,
  • Opiekę profesjonalnego instruktora.

Prezent na Gwiazdkę spędza Ci sen z powiek? Inspiracja jak na złość poszła w las, a nie chcesz chodzić utartymi ścieżkami? Podaruj przeżycie. To oryginalny prezent dla każdego, kto kocha dobrą zabawę! Voucher prezentowy działa jak bilet wstępu na przygodę. To nie tylko niespodzianka i masa radości, lecz także wspaniałe wspomnienia! Potrzebny Ci jest inny podarunek? Otwórz nasz katalog marzeń i wybierz fajny prezent dla bliskiej osoby.


Miejsce realizacji

Bydgoszcz

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze. Przynieś strój do kąpieli, klapki i ręcznik.

Czas trwania

1 godzina.

Informacje dla oglądających

1 osoba

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym.

Informacje dodatkowe

Prezent obejmuje cały niezbędny sprzęt potrzebny do realizacji lekcji oraz opiekę profesjonalnego instruktora. Ograniczenia wiekowe, zgoda opiekunów poniżej 18 lat, podpisanie oświadczenia medycznego, wskazania: umiejętność pływania. Lekcja odbywa się na basenie lub zbiornikach wodnych w okolicach Bydgoszczy (za nurkowanie w kamieniołomie Piechcin obowiązuje dopłata - 30 zł).


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Używamy plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, w celu świadczenia naszych usług, statystyk i reklamy. Więcej informacji o możliwości zmiany ustawień możesz znaleźć w naszej. Polityce Prywatności