Lot Widokowy Balonem dla Dwojga | Wiele Lokalizacji

Dokładne miejsce ustalane przy rezerwacji.
2 os.

1290 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1290 zł

Imponujące widoki..., syk gorącego powietrza, napełniającego czaszę balonu... To tylko niektóre z atrakcji, które oferuje Wam Widokowy Lot Balonem dla Dwojga! Wybierzcie jedno z dostępnych miejsc startu i rozpocznijcie niezwykłą podniebną przygodę. Na pokładzie bajecznie kolorowego balonu, nie będzie miejsca na nudę. Zobaczycie świat z zapierającej dech w piersiach perspektywy, która kiedyś zarezerwowana była tylko dla ptaków. Dodatkowo, podróżujący z Wami pilot, zapozna Was z tajnikami latania balonem. Całości dopełni bezcenne uczucie wolności i błogiego spokoju, którego nie da się z niczym porównać. Przekroczcie próg wiklinowego kosza i wyruszcie w niezapomnianą podróż ku chmurom! Zapomnijcie o przyziemnych sprawach i oddajcie się tej niezwykłej chwili we Dwoje!

 Prezent obejmuje:

  • godzinny lot widokowy balonem na ogrzane powietrze dla 2 osób, który obywa się w grupie
  • drobny poczęstunek w miejscu, gdzie przywieje Was wiatr,
  • niesamowite widoki z pokładu bajecznie kolorowego balonu,
  • tradycyjną lampkę szampana dla każdej z osób,
  • po zakończeniu lotu Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego),
  • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
  • zdjęcie przesyłane drogą elektroniczną,
  • transport na miejsce startu.

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent dla pary? Nie wiesz, co podarować miłośnikom nietuzinkowych przeżyć? Wręcz im odlotowy voucher na Lot Widokowy Balonem dla Dwojga! Ten niesamowity prezent sprawdzi się na każdą okazję, dla Rodziców na święta, Urodziny lub inną wyjątkową okazję. Nie zastanawiaj się dłużej - ten niezwykły podarek z pewnością sprawi Twoim bliskim mnóstwo radości.

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Sortuj wyniki: 12
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Dokładne miejsce ustalane przy rezerwacji.

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty realizowane są począwszy od 3 osób. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Od pasażerów poniżej 18 roku życia wymagana jest notarialnie potwierdzona zgoda prawnego opiekuna lub jego obecność podczas realizacji prezentu. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Wykonawca posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie komercyjnych lotów balonem. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem podczas rezerwacji.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię
Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.