Prezenty na Dzień Ojca już od 14,99zł!
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Balonem dla Czterech Osób | Warszawa

5.0 1 Opinii

Lot Balonem dla Czterech Osób | Warszawa


Warszawa (okolice)
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2600,00 zł

2600,00 zł

O prezencie

Chcecie przeżyć podniebną przygodę we wspólnym gronie? Trudno o lepszą okazję. Lot Balonem dla Czterech Osób, pozwoli Wam dzielić ze sobą wyjątkowe przeżycia. Nie codziennie przytrafia się okazja do tego, aby podziwiać stolicę i jej okolice z lotu ptaka, dlatego to doświadczenie może okazać się naprawdę wyjątkowe. Zabierzcie ze sobą dużo dobrego humoru, aby te niezwykłe chwile minęły Wam w jak najlepszej atmosferze. Nie zapomnijcie też o aparatach, którymi uwiecznicie piękne widoki. Do zobaczenia w chmurach!

Kiedy odbywają się loty?
Loty balonem obywają się przeważnie chwilę po wschodzie słońca lub chwilę przed zachodem słońca, ponieważ wtedy panują najbardziej dogodne warunki pogodowe.

W jakich warunkach pogodowych może odbyć się lot?
Lot Balonem może się odbyć jeśli szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Czy wykonawca zapewnia transport na miejsce realizacji oraz po zakończonym locie?
Tak, wykonawca zapewnia transport z miejsca zbiórki na miejsce startu, a po całej realizacji odwozi wszystkie osoby na wcześniejsze miejsce zbiórki.

Lot Balonem dla Czterech Osób | Warszawa  może być fantastycznym pomysłem na prezent dla rodziny. Wspólna przygoda w powietrzu to takie przeżycie, które łączy pokolenia, ponieważ w dzieciach i młodzieży, wzbudza taki sam zachwyt jak u dorosłych. Dlatego, jeżeli chcecie wybrać ciekawy prezent na Dzień Dziecka, to ta podniebna atrakcja będzie strzałem w dziesiątkę. Może być to również ciekawy podarunek urodzinowy, albo prezent na wieczór panieński.


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny, wygodny strój dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Balon na wyłączność dla osób obdarowanych. Minimalny wiek uczestnika prezentu to 5 lat. Osobie niepełnoletniej musi towarzyszyć pełnoletni opiekun. W przypadku wagi uczestnika powyżej 100 kg należy poinformować o tym przed realizacją wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeronauta

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Rafał Duma

Bardzo mili i uprzejmi ludzie, lód balonem to świetne przeżycie, uspokaja i relaksuje. Serdecznie polecam !!

Zobacz inne propozycje