(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Balonem ze Szkoleniem | Warszawa | Łódź

Polecamy
4.8 24 Opinii

Lot Balonem ze Szkoleniem | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

779,99 zł

779,99 zł

O prezencie

Latanie od dawna fascynuje ludzi. Już teraz masz okazję poznać fascynujące tajniki sportu balonowego – od planowania trasy przelotu, poprzez rozkładanie i napełnianie balonu, aż wreszcie do pokonywania grawitacji i odrywania się od ziemi. Zachwyć się przepięknym krajobrazem Polski, podziwianym z tej niezwykłej perspektywy i nie zapomnij zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia! Godzinny lot pozwoli zaobserwować jak balon reaguje na poczynania pilota, druga godzina szkolenia to obsługa balonu na ziemi – napełnianie, przygotowanie do lotu, oraz składanie po lądowaniu. Ta ciekawa przygoda z pewnością pozostawi wspaniałe wspomnienia!

Realizując prezent:

  • Masz zapewniony transport z Warszawy na miejsce realizacji,
  • Zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności z dziedziny sportu balonowego,
  • Zrobisz unikalne zdjęcia z lotu.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 6 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu balonem?
W locie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest jednej osobie, realizację w większej grupie należy ustalić bezpośrednio z Wykonawcą, wówczas należy wnieść również dodatkowe opłaty za kolejnych uczestników lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.

Chcesz podarować niezwykłe przeżycie w prezencie? Jeżeli potrzebny Ci jest prezent dla osoby, która jest fanem lotnictwa – ta przygoda z pewnością wywoła uśmiech na twarzy! Szkolenie na pokładzie balonu to będzie wymarzony prezent dla każdego miłośnika przestworzy – zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Podaruj tę przygodę jako prezent na osiemnastkę, na urodziny lub na święta i zamieniaj marzenia na wspomnienia!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Kryte obuwie z płaską podeszwą. Sugerujemy wygodny ubiór (zmiany temperatury podczas lotu nie są odczuwalne) oraz czapeczki.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Loty odbywają się po uzbieraniu grupy.  Podstawowym celem lotu jest umożliwienie zrobienia unikatowych zdjęć osobom obdarowanym. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym (okolice Łodzi) oraz nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Należy dojechać na miejsce realizacji. Możliwy jest transport z Warszawy z wykonawcą na miejsce realizacji. W locie mogą brać udział dzieci od 6-go roku życia pod opieką rodzica. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg. Ze względu na grupowy charakter prezentu zmianę terminu rezerwacji można dokonać na minimum 7 dni przed.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Balonowa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

4.8 24 Opinii

Przetestowane przez nasz zespół!

Gabrysia
Gabrysia

Lot balonem to niesamowite przeżycie, które gorąco polecam każdemu ! Zabawa zaczyna się już na samym początku podczas pomocy przy rozkładaniu balona.To fantastyczny widok, gdy z rozpartego materiału rośnie nam nagle wielka czasza balonu. Sam lot jest bardzo przyjemny. Super wrażenie, gdy nasz latający pojazd odrywa się od ziemi, a potem zawisa gdzieś w powietrzu na wysokości kilkudziesięciu metrów. Z góry można było podziwiać wspaniałą panoramę Warszawy. Podczas lotu towarzyszył nam lekki dreszczyk emocji. Pogoda była nieco wietrzna, przez co kołysało koszem na różne strony. Samo lądowanie też było ciekawe, ponieważ musieliśmy balansować ciałem w środku kosza, żeby gładko wylądować.

 

Dlaczego warto spróbować tej atrakcji?
Piękne widoki.
Dreszczyk emocji.
Ekscytujące wrażenia.                                                                                                                           


Beata G-S.

Lot balonem okolice Warszawy. Fantastyczne przeżycie, nie zdawałam sobie sprawy, że okolice Warszawy są tak piękne. Pilot najwyższej klasy. Polecam bardzo,

Elżbieta K.

Bardzo przyjazna koleżeńska atmosfera. Widać pasję u facetów którzy to organizują. Mają wiedzę i lubią się nią dzielić. A przy tym nie są zbyt gadatliwi i jest czas na refleksję i zachwyt nad przepięknymi widokami

Gr.

Świetna przygoda. Niesamowite widoki. Warto!

Maciej

Lot balonem to wyjątkowe przeżycie

Elżbieta Suchcicka

Dziękuję za dostarczenie mi wspaniałych wrażeń podczas lotu balonem w profesjonalny i bezpieczny sposób ! pozdrawiam

Wyświetlono 5 z 14

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.