JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Balonem ze Szkoleniem | Warszawa | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Balonem ze Szkoleniem | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
1 os.

649 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
649 zł

Latanie od dawna fascynuje ludzi. Już teraz masz okazję poznać fascynujące tajniki sportu balonowego – od planowania trasy przelotu, poprzez rozkładanie i napełnianie balonu, aż wreszcie do pokonywania grawitacji i odrywania się od ziemi. Zachwyć się przepięknym krajobrazem Polski, podziwianym z tej niezwykłej perspektywy i nie zapomnij zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia! Godzinny lot pozwoli zaobserwować jak balon reaguje na poczynania pilota, druga godzina szkolenia to obsługa balonu na ziemi – napełnianie, przygotowanie do lotu, oraz składanie po lądowaniu. Ta ciekawa przygoda z pewnością pozostawi wspaniałe wspomnienia!

Realizując prezent:

  • Masz zapewniony transport z Warszawy na miejsce realizacji,
  • Zdobędziesz wiedzę i praktyczne umiejętności z dziedziny sportu balonowego,
  • Zrobisz unikalne zdjęcia z lotu.
Chcesz podarować niezwykłe przeżycie w prezencie? Jeżeli potrzebny Ci jest prezent dla osoby, która jest fanem lotnictwa – ta przygoda z pewnością wywoła uśmiech na twarzy! Szkolenie na pokładzie balonu to będzie wymarzony prezent dla każdego miłośnika przestworzy – zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Podaruj tę przygodę jako prezent na osiemnastkę, na urodziny lub na święta i zamieniaj marzenia na wspomnienia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Kryte obuwie z płaską podeszwą. Sugerujemy wygodny ubiór (zmiany temperatury podczas lotu nie są odczuwalne) oraz czapeczki.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się po uzbieraniu grupy.  Podstawowym celem lotu jest umożliwienie zrobienia unikatowych zdjęć osobom obdarowanym. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym (okolice Łodzi) oraz nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Należy dojechać na miejsce realizacji. Możliwy jest transport z Warszawy z wykonawcą na miejsce realizacji. W locie mogą brać udział dzieci od 6-go roku życia pod opieką rodzica. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg. Ze względu na grupowy charakter prezentu zmianę terminu rezerwacji można dokonać na minimum 7 dni przed. LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 2691
Filtruj Prezenty

Przetestowane przez nasz zespół!

Gabrysia

Lot balonem to niesamowite przeżycie, które gorąco polecam każdemu ! Zabawa zaczyna się już na samym początku podczas pomocy przy rozkładaniu balona.To fantastyczny widok, gdy z rozpartego materiału rośnie nam nagle wielka czasza balonu. Sam lot jest bardzo przyjemny. Super wrażenie, gdy nasz latający pojazd odrywa się od ziemi, a potem zawisa gdzieś w powietrzu na wysokości kilkudziesięciu metrów. Z góry można było podziwiać wspaniałą panoramę Warszawy. Podczas lotu towarzyszył nam lekki dreszczyk emocji. Pogoda była nieco wietrzna, przez co kołysało koszem na różne strony. Samo lądowanie też było ciekawe, ponieważ musieliśmy balansować ciałem w środku kosza, żeby gładko wylądować.

 

Dlaczego warto spróbować tej atrakcji?
Piękne widoki.
Dreszczyk emocji.
Ekscytujące wrażenia.                                                                                                                           


Opinie (5)

Wszystkie opinie(5)
1 2 3 4 5
Gr.

Świetna przygoda. Niesamowite widoki. Warto!

Elżbieta Suchcicka

Dziękuję za dostarczenie mi wspaniałych wrażeń podczas lotu balonem w profesjonalny i bezpieczny sposób ! pozdrawiam

Emilia Pietrzyk

Było superrrr:).... polecam każdemu... bardzo profesjonalny wykonawca lotu

Piotr

Naprawdę niesamowite przeżycie! Obsługa bardzo uprzejma i profesjonalna, a więc absolutnie polecam ten lot balonem na prezent.

Magda

Po locie balonem ciężko mi wyobrazić sobie, że mógłby być lepszy prezent. Namawiam każdego by skorzystał, bo wrażenia są nie do opowiedzenia.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.