Dzień Dziecka już 1.06! Podaruj wyjątkowy prezent. 
(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga (sob.-nd.) | Warszawa | Łódź

5.0 1 Opinii

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga (sob.-nd.) | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1549,99 zł

1549,99 zł

O prezencie

Chcecie wybrać się w podróż pełną niesamowitych widoków i wrażeń? Chcielibyście poczuć się jak we śnie? Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga zapewni Wam to wszystko i jeszcze więcej! Przez chwilę niebo będzie dla Was oceanem, po którym będziecie żeglować swoją łodzią. Emocje, które poczucie będąc już w górze, nie pozwolą myśleć o troskach dnia codziennego, to będzie chwila tylko dla Was! Taki lot to prawdziwa magia, której musicie doświadczyć!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Przeżyjecie Lot Balonem, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń! Lot odbywa się w grupach, więc swoją radość będziecie mogli dzielić z innymi w koszu!

Kiedy jest możliwa realizacja?
Realizacja jest możliwa we wszystkie dni tygodnia, od poniedziałku do niedzieli.

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę.

W jakich porach roku odbywają się loty?
Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 5 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga | Warszawa | Łódź - sprawdzi się jako podarunek dla żony. Bajkowa sceneria i magiczne chwile spędzone nad ziemią pozwolą Wam cieszyć się swoim towarzystwem! Dzięki oryginalnemu prezentowi ta rocznica może okazać się jedną z tych niezapomnianych! Nie zastanawiaj się dłużej, tylko zabierz żonę w podróż po niebie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze, adekwatne do pogody oraz wygodne, kryte obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Voucher zapewnia lot balonem, z rezerwacją możliwą we wszystkie dni tygodnia. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad rzeką Narew (okolice Warszawy), okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego (okolice Łodzi). Organizator zapewnia uczestnikom lotu transport z miejsca spotkania na miejsce startu oraz powrotny z miejsca lądowania na miejsce spotkania. Loty odbywają się w grupie, po zebraniu się grupy i możliwe są dla osób od 5 roku życia (osoby niepełnoletnie latają wyłącznie z opiekunem prawnym). Maks. waga uczestnika: 90 kg. Zmiany terminu rezerwacji można dokonywać wielokrotnie, ale minimum 7 dni przed umówioną datą lotu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Balonowa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Marzena P.

Lot był wspaniały. Mimo trudności( lecieliśmy w listopadzie), z powodu przesuwanego terminu bo przeczekiwaliśmy złą pogodę, czy brakujących uczestników, lot udał się rewelacyjnie. Nie bójcie się latać jesienią bo naprawdę jest super, drzewa częściowo straciły już liście więc świat z góry nie mógł się tak dokładnie ukryć. A było co oglądać. Nie przeszkodził nam nawet mocniejszy wiatr czy zapowiedź twardego lądowania - naprawdę nie było tak źle :-) A zapewniło minimalny dreszczyk emocji. Zachęcam wszystkich i życzę równie wspaniałego przeżycia jakie było naszym udziałem.

Zobacz inne propozycje