JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga | Warszawa | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
2 os.

1249 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1249 zł

Chcecie wybrać się w podróż pełną niesamowitych widoków i wrażeń? Chcielibyście poczuć się jak we śnie? Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga zapewni Wam to wszystko i jeszcze więcej! Przez chwilę niebo będzie dla Was oceanem, po którym będziecie żeglować swoją łodzią. Emocje, które poczucie będąc już w górze, nie pozwolą myśleć o troskach dnia codziennego, to będzie chwila tylko dla Was! Taki lot to prawdziwa magia, której musicie doświadczyć!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?

Przeżyjecie Lot Balonem, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń! Lot odbywa się w grupach, wiec swoją radość będziecie mogli dzielić z innymi w koszu!

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę.

W jakich porach roku odbywają się loty?
Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga sprawdzi się jako:
prezent na święta, prezent dla nowożeńców, prezent dla zakochanych

Szukasz prezentu dla żony? Nie wiesz czym ją zaskoczyć? Podaruj jej voucher na Lot Balonem i spełnij jedno z jej najskrytszych marzeń! Bajkowa sceneria i magiczne chwile spędzone nad ziemią pozwolą Wam cieszyć się swoim towarzystwem! Dzięki oryginalnemu prezentowi ta rocznica może okazać się jedną z tych niezapomnianych! Nie zastanawiaj się dłużej, tylko zabierz żonę w podróż po niebie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Kryte obuwie z płaską podeszwą. Sugerujemy wygodny ubiór (zmiany temperatury podczas lotu nie są odczuwalne) oraz czapeczki.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się po uzbieraniu grupy.  Podstawowym celem lotu jest umożliwienie zrobienia unikatowych zdjęć osobom obdarowanym. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym (okolice Łodzi) oraz nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Należy dojechać na miejsce realizacji. Możliwy jest transport z Warszawy z wykonawcą na miejsce realizacji. W locie mogą brać udział dzieci od 6-go roku życia pod opieką rodzica. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg. Ze względu na grupowy charakter prezentu zmianę terminu rezerwacji można dokonać na minimum 7 dni przed.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3001
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
Marzena P.

Lot był wspaniały. Mimo trudności( lecieliśmy w listopadzie), z powodu przesuwanego terminu bo przeczekiwaliśmy złą pogodę, czy brakujących uczestników, lot udał się rewelacyjnie. Nie bójcie się latać jesienią bo naprawdę jest super, drzewa częściowo straciły już liście więc świat z góry nie mógł się tak dokładnie ukryć. A było co oglądać. Nie przeszkodził nam nawet mocniejszy wiatr czy zapowiedź twardego lądowania - naprawdę nie było tak źle :-) A zapewniło minimalny dreszczyk emocji. Zachęcam wszystkich i życzę równie wspaniałego przeżycia jakie było naszym udziałem.

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.