Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga | Warszawa | Łódź

5.0 1 Opinii

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

1549,99 zł

1549,99 zł

O prezencie

Chcecie wybrać się w podróż pełną niesamowitych widoków i wrażeń? Chcielibyście poczuć się jak we śnie? Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga zapewni Wam to wszystko i jeszcze więcej! Przez chwilę niebo będzie dla Was oceanem, po którym będziecie żeglować swoją łodzią. Emocje, które poczucie będąc już w górze, nie pozwolą myśleć o troskach dnia codziennego, to będzie chwila tylko dla Was! Taki lot to prawdziwa magia, której musicie doświadczyć!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?

Przeżyjecie Lot Balonem, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń! Lot odbywa się w grupach, wiec swoją radość będziecie mogli dzielić z innymi w koszu!

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę.

W jakich porach roku odbywają się loty?
Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Czy można na realizację zabrać dzieci?
Uczestnicy lotu muszą mieć powyżej 6 lat – osoby do 18 roku życia potrzebują opiekuna, który będzie wraz z nimi odbywał lot.

Czy są jakieś przeciwwskazania do lotu balonem?
W locie nie mogą brać udziału kobiety w ciąży oraz osoby pod wpływem alkoholu i innych środków odurzających.

Czy na realizację można zabrać znajomych?
Voucher dedykowany jest dla dwóch osób, realizację w większej grupie należy ustalić bezpośrednio z Wykonawcą, wówczas należy wnieść również dodatkowe opłaty za kolejnych uczestników lotu.

Jak ubrać się na realizację?
Na lot najlepiej założyć obuwie sportowe, wiązane (niewskazane są buty na obcasie, klapki czy japonki). Zaleca się również założenie okrycia głowy, ponieważ płomień od palnika emituje dużą ilość ciepła. Ze względu na to, że lądowanie odbywa się w miejscu przygodnym np. pole czy łąka dobrze być ubranym w długie spodnie.

Więcej szczegółów w poście na naszym blogu: Lot balonem – czy warto? Wrażenia i bezpieczeństwo.

 

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Dwojga | Warszawa | Łódź - sprawdzi się jako podarunek dla żony. Bajkowa sceneria i magiczne chwile spędzone nad ziemią pozwolą Wam cieszyć się swoim towarzystwem! Dzięki oryginalnemu prezentowi ta rocznica może okazać się jedną z tych niezapomnianych! Nie zastanawiaj się dłużej, tylko zabierz żonę w podróż po niebie!

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Kryte obuwie z płaską podeszwą. Sugerujemy wygodny ubiór (zmiany temperatury podczas lotu nie są odczuwalne) oraz czapeczki.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Loty odbywają się po uzbieraniu grupy.  Podstawowym celem lotu jest umożliwienie zrobienia unikatowych zdjęć osobom obdarowanym. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym (okolice Łodzi) oraz nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Należy dojechać na miejsce realizacji. Możliwy jest transport z Warszawy z wykonawcą na miejsce realizacji. W locie mogą brać udział dzieci od 6-go roku życia pod opieką rodzica. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg. Ze względu na grupowy charakter prezentu zmianę terminu rezerwacji można dokonać na minimum 7 dni przed.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Balonowa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Marzena P.

Lot był wspaniały. Mimo trudności( lecieliśmy w listopadzie), z powodu przesuwanego terminu bo przeczekiwaliśmy złą pogodę, czy brakujących uczestników, lot udał się rewelacyjnie. Nie bójcie się latać jesienią bo naprawdę jest super, drzewa częściowo straciły już liście więc świat z góry nie mógł się tak dokładnie ukryć. A było co oglądać. Nie przeszkodził nam nawet mocniejszy wiatr czy zapowiedź twardego lądowania - naprawdę nie było tak źle :-) A zapewniło minimalny dreszczyk emocji. Zachęcam wszystkich i życzę równie wspaniałego przeżycia jakie było naszym udziałem.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.