(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Weekendowy Lot Balonem dla Znajomych | Warszawa | Łódź

0.0 0 Opinii

Weekendowy Lot Balonem dla Znajomych | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2299,99 zł

2299,99 zł

O prezencie

Pragniecie zdobyć nowe umiejętności, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc? Chcielibyście przeżyć coś magicznego? Weekendowy Lot Balonem dla Znajomych to przyjemne z pożytecznym! Niesamowite widoki, ptaki latające tuż obok Was i błękitne niebo sprawią, że będziecie godzinami wspominać to przeżycie! Czas spędzony w koszu zintegruje Was ze sobą jeszcze bardziej, a szkolenie pozwoli Wam zagłębić lot od strony technicznej! To będą cudowne chwile!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?
Przeżyjecie Lot Balonem, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Lot odbywa się w grupach.

Kiedy jest możliwa realizacja?
Realizacja jest możliwa we wszystkie dni tygodnia, od poniedziałku do niedzieli.

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę.

W jakich porach roku odbywają się loty?
Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Weekendowy Lot Balonem dla Znajomych | Warszawa | Łódź  sprawdzi się tu idealnie jesli szukasz prezentu dla bliskich. Twoi znajomi będą mogli sprawdzić się podczas szkolenia, a lot pozwoli im cieszyć się nowymi umiejętnościami! W podróży będą podziwiać piękne krajobrazy, by tuż po lądowaniu opowiedzieć o nich bliskim! Ten voucher na przeżycie dostarczy im mnóstwo emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze, adekwatne do pogody oraz wygodne, kryte obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

3 osoby.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Voucher zapewnia lot balonem, z rezerwacją możliwą we wszystkie dni tygodnia. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad rzeką Narew (okolice Warszawy), okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego (okolice Łodzi). Organizator zapewnia uczestnikom lotu transport z miejsca spotkania na miejsce startu oraz powrotny z miejsca lądowania na miejsce spotkania. Loty odbywają się w grupie, po zebraniu się grupy i możliwe są dla osób od 5 roku życia (osoby niepełnoletnie latają wyłącznie z opiekunem prawnym). Maks. waga uczestnika: 90 kg. Zmiany terminu rezerwacji można dokonywać wielokrotnie, ale minimum 7 dni przed umówioną datą lotu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Balonowa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje