JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób | Warszawa | Łódź

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
3 os.

1849 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1849 zł

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.

Pragniecie zdobyć nowe umiejętności, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc? Chcielibyście przeżyć coś magicznego? Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób to przyjemne z pożytecznym! Niesamowite widoki, ptaki latające tuż obok Was i błękitne niebo sprawią, że będziecie godzinami wspominać to przeżycie! Czas spędzony w koszu zintegruje Was ze sobą jeszcze bardziej, a szkolenie pozwoli Wam zagłębić lot od strony technicznej! To będą cudowne chwile!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?

Przeżyjecie Lot Balonem, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Lot odbywa się w grupach

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę.

W jakich porach roku odbywają się loty?
Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób sprawdzi się jako:
prezent na osiemnastkę, prezent na urodziny, prezent dla przyjaciół

Szukasz prezentu dla przyjaciół? Chcesz, by był to wyjątkowo oryginalny prezent? Lot Balonem dla Trzech Osób sprawdzi się tu idealnie! Twoi znajomi będą mogli sprawdzić się podczas szkolenia, a lot pozwoli im cieszyć się nowymi umiejętnościami! W podróży będą podziwiać piękne krajobrazy, by tuż po lądowaniu opowiedzieć o nich bliskim! Ten voucher na przeżycie dostarczy im mnóstwo emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Kryte obuwie z płaską podeszwą. Sugerujemy wygodny ubiór (zmiany temperatury podczas lotu nie są odczuwalne) oraz czapeczki.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się po uzbieraniu grupy.  Podstawowym celem lotu jest umożliwienie zrobienia unikatowych zdjęć osobom obdarowanym. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym (okolice Łodzi) oraz nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Należy dojechać na miejsce realizacji. Możliwy jest transport z Warszawy z wykonawcą na miejsce realizacji. W locie mogą brać udział dzieci od 6-go roku życia pod opieką rodzica. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg. Ze względu na grupowy charakter prezentu zmianę terminu rezerwacji można dokonać na minimum 7 dni przed.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.