Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób | Warszawa | Łódź

0.0 0 Opinii

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2299,99 zł

2299,99 zł

O prezencie

Pragniecie zdobyć nowe umiejętności, jednocześnie dobrze się przy tym bawiąc? Chcielibyście przeżyć coś magicznego? Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób to przyjemne z pożytecznym! Niesamowite widoki, ptaki latające tuż obok Was i błękitne niebo sprawią, że będziecie godzinami wspominać to przeżycie! Czas spędzony w koszu zintegruje Was ze sobą jeszcze bardziej, a szkolenie pozwoli Wam zagłębić lot od strony technicznej! To będą cudowne chwile!

Jak będzie wyglądać Wasze przeżycie?

Przeżyjecie Lot Balonem, który dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń. Lot odbywa się w grupach

Ile będzie trwało Wasze przeżycie?
Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę.

W jakich porach roku odbywają się loty?
Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

 

Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób | Warszawa | Łódź  sprawdzi się tu idealnie jesli szukasz prezentu dla bliskich. Twoi znajomi będą mogli sprawdzić się podczas szkolenia, a lot pozwoli im cieszyć się nowymi umiejętnościami! W podróży będą podziwiać piękne krajobrazy, by tuż po lądowaniu opowiedzieć o nich bliskim! Ten voucher na przeżycie dostarczy im mnóstwo emocji!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Kryte obuwie z płaską podeszwą. Sugerujemy wygodny ubiór (zmiany temperatury podczas lotu nie są odczuwalne) oraz czapeczki.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

3 osoby.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Loty odbywają się po uzbieraniu grupy.  Podstawowym celem lotu jest umożliwienie zrobienia unikatowych zdjęć osobom obdarowanym. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym (okolice Łodzi) oraz nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Należy dojechać na miejsce realizacji. Możliwy jest transport z Warszawy z wykonawcą na miejsce realizacji. W locie mogą brać udział dzieci od 6-go roku życia pod opieką rodzica. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg. Ze względu na grupowy charakter prezentu zmianę terminu rezerwacji można dokonać na minimum 7 dni przed.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Balonowa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności oraz Polityce Cookies.