JEDEN VOUCHER, WIELE MOŻLIWOŚCI!

Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga | Warszawa | Łódź

Jak działa ten Voucher?

Voucher, który oglądasz pozwala na wybór polecanego przeżycia lub innego dostępnego na liście widocznej na dole strony.


Polecane przeżycie w tym Voucherze to:

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
2 os.

1969 zł

3 lata ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
3 lata ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
1969 zł

Zostawcie sprawy przyziemne, czas wyruszyć na podniebną przygodę! Zastanawialiście się kiedyś, jak może wyglądać świat z zupełnie innego punku widzenia? Teraz macie okazję poznać go z perspektywy lotu ptaka. Lot Balonem dla Dwojga to niepowtarzalna okazja do zrobienia unikatowych zdjęć! Która pora roku ujmie wasze serca? Słoneczne lato, a może polska złota jesień? Loty realizowane są w ciągu całego roku, a więc to do Was należy decyzja. Wybierzcie zatem dowodną datę i poddajcie się przygodzie. Przez cały lot będziecie pod opieką doświdczonego pilota, który zdradzi wam tajniki sportu balonowego począwszy od przygotowywania balonu, przez sam lot aż do jego lądowania. Oderwijcie się od ziemi! Gotowi na niezapomniane wrażenia? Zachwycająca panorama Mazowsza czeka!

Realizując prezent:

  • Macie zapewniony transport z Warszawy na miejsce realizacji,
  • Zdobędziecie wiedzę i praktyczne umiejętności z dziedziny sportu balonowego,
  • Zrobicie unikalne zdjęcia podczas godzinnego lotu.

Lot Balonem dla Dwojga to świetny prezent bożonarodzeniowy! Jeśli więc zastanawiasz się co wybrać na prezent pod choinkę dla chłopaka, męża, bądź rodziców, wybierz niezapomniane przeżycie! Ten voucher prezentowy to doskonały podarunek dla pary. Poszukujesz pomysłu na prezent dla miłośnika sportów lotniczych? Nie zastanawiaj się - ten podarek z pewnością sprawi mu mnóstwo radości. Niecodzienne widoki oraz możliwość poznania zasad latania gwarantują niezapomniane wrażenia oraz satysfakcję osoby obdarowanej. Wybierz ten prezent na walentynki, rocznicę, bądź urodziny i spełniaj marzenia bliskich!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Kryte obuwie z płaską podeszwą. Sugerujemy wygodny ubiór (zmiany temperatury podczas lotu nie są odczuwalne) oraz czapeczki.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Informacje dla oglądających

Na miejscu realizacji mogą pojawić się osoby towarzyszące.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Informacje dodatkowe

Podstawowym celem lotu jest umożliwienie zrobienia unikatowych zdjęć osobom obdarowanym. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym (okolice Łodzi) oraz nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Należy dojechać na miejsce realizacji. Możliwy jest transport z Warszawy z wykonawcą na miejsce realizacji. Osoby obdarowane odpowiedzialne są za wszystkie swoje cenne przedmioty. W locie mogą brać udział dzieci od 6-go roku życia pod opieką rodzica. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg.LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Filtruj Prezenty
Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 3094
Filtruj Prezenty

Opinie (1)

Wszystkie opinie(1)
1 2 3 4 5
Maria

Wspaniałe doświadczenie! (Nie tylko dla kogoś, kto uwielbia przebywać w powietrzu). Było i statycznie, i dynamicznie, i wysoko (1000m), i tuż nad ziemią/lasem/taflą rzeki :) Cały czas w pełni bezpiecznie i przyjemnie. Bardzo polecam Akademię Balonową - profesjonalna obsługa lotu, a do tego sympatyczni i chętni do dzielenia się wiedzą na temat baloniarstwa. Niezapomniane wrażenia na długo :)

1

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.