(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Rodzinny Lot Balonem | Wrocław (okolice)

Zobacz film
5.0 5 Opinii

Rodzinny Lot Balonem | Wrocław (okolice)


Wrocław i okolice, Podnóże Karkonoszy, Pogórze Izerskie
3-4 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

3298,99 zł

3298,99 zł

O prezencie

Marzycie o podniebnej przygodzie w rodzinnym gronie? Chcielibyście zobaczyć świat z perspektywy ptaka? Wybierzcie się na Rodzinny Lot Balonem i podziwiajcie piękno polskiego krajobrazu w wybranej lokalizacji. Czeka na Was bajecznie kolorowy balon, który zabierze Waszą rodzinę w niezwykłą podróż ku chmurom! Na pokładzie tego ogromnego powietrznego statku na pewno nie będziecie się nudzić... W wiklinowym koszu balonu przygotowano dla Was lornetki, które umożliwią Wam zaobserwowanie drobnych szczegółów na powierzchni ziemi, a także specjalne okienka dla Waszych małych pociech, aby same mogły podziwiać odległą panoramę. Dodatkowo, dzięki profesjonalnemu pilotowi, zgłębicie tajniki baloniarstwa. To także właśnie tutaj, w przestworzach doświadczycie tego bezcennego, uczucia beztroski i błogiego spokoju! A więc, przekroczcie próg latającej gondoli, oderwijcie się od przyziemnych spraw i przeżyjcie magiczne chwile zapomnienia...

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Rodzinny Lot Balonem, przeznaczony dla dwóch osób dorosłych oraz maksymalnie dwójki dzieci.

Ile czasu trwa lot?
Lot będzie trwał około godziny. W zależności od warunków pogodowych może potrwać dłużej lub krócej o około 15 minut.

Co jeszcze wchodzi w skład prezentu?
Oprócz lotu na wyłączność, w skład prezentu wchodzi również: drobny poczęstunek w miejscu lądowania, tradycyjna lampka szampana dla osób dorosłych, ceremonia chrztu na aeronautę (pasażera statku powietrznego), dyplom poświadczający miejsce lądowania i wysokość lotu, transport na miejsce startu oraz zdjęcia z lotu w formie elektronicznej.

Rodzinny Lot Balonem sprawdzi się jako:
prezent dla rodziny, prezent świąteczny, prezent na Dzień Dziecka

Pomysł na oryginalny prezent dla rodziny nie przychodzi Ci do głowy? Nie wiesz, co podarować swoim pociechom na Dzień Dziecka lub inną wyjątkową okazję? A może, po prostu chcesz spędzić niesamowite chwile wspólnie ze swoimi najbliższymi? Rodzinny Lot Balonem to idealne rozwiązanie! Wybierz ten niebanalny prezent na Urodziny, Święta lub inną rodzinną uroczystość. Podaruj swoim bliskim niezapomniane przeżycie!


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wrocław i okolice, Podnóże Karkonoszy, Pogórze Izerskie

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Uczestnicy

3-4 osób.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Ważne informacje

Prezent przeznaczony jest dla 2 osób dorosłych i max. 2 dzieci. Loty są uzależnione od warunków pogodowych. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Maksymalna waga jednego uczestnika to 105 kg (przekroczenie maksymalnej wagi może wiązać się z dodatkowymi opłątami u Wykonawcy). Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Balloon Expedition

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 5 Opinii

Filtruj lokalizacje
Filtruj ilość uczestników
Sortuj wyniki: 1
Mateusz B.

Zdecydowanie polecam firmę Balloon Expedition! Wcześniej miałem innego realizatora w okolicach Warszawy, nie mogłem się dogadać, cały czas coś było nie tak, i czekałem ponad dwa miesiące na realizację do której i tak nie doszło. Zamieniłem lot na Balloon Expedition i polecieliśmy ze znajomymi tydzień później. Profesjonalna załoga, wszystko super zorganizowane, szampan, zdjęcia od razu po locie, no i jakie widoki. Mimo że musieliśmy wstać skoro świt polecam bardzo! Najlepsza atrakcja pod Słońcem:)

Zobacz inne propozycje