Rodzinny Lot Balonem | Wiele Lokalizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju
3-5 os.

2499 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online
2499 zł

Marzycie o podniebnej przygodzie w rodzinnym gronie? Chcielibyście zobaczyć świat z perspektywy ptaka? Wybierzcie się na Rodzinny Lot Balonem i podziwiajcie piękno polskiego krajobrazu w wybranej lokalizacji. Czeka na Was bajecznie kolorowy balon, który zabierze Waszą rodzinę w niezwykłą podróż ku chmurom! Na pokładzie tego ogromnego powietrznego statku na pewno nie będziecie się nudzić... W wiklinowym koszu balonu przygotowano dla Was lornetki, które umożliwią Wam zaobserwowanie drobnych szczegółów na powierzchni ziemi, a także specjalne okienka dla Waszych małych pociech, aby same mogły podziwiać odległą panoramę. Dodatkowo, dzięki profesjonalnemu pilotowi, zgłębicie tajniki baloniarstwa. To także właśnie tutaj, w przestworzach doświadczycie tego bezcennego, uczucia beztroski i błogiego spokoju! A więc, przekroczcie próg latającej gondoli, oderwijcie się od przyziemnych spraw i przeżyjcie magiczne chwile zapomnienia...


Prezent obejmuje:

  • lot balonem na ogrzane powietrze dla dwóch osób dorosłych + maksymalnie trójki dzieci,
  • balon na wyłączność dla rodziny,
  • niesamowite widoki z pokładu bajecznie kolorowego balonu,
  • drobny poczęstunek w miejscu, gdzie przywieje Was wiatr,
  • tradycyjną lampkę szampana dla osób dorosłych,
  • po zakończeniu lotu Ceremonię Chrztu na Aeronautę (pasażera statku powietrznego),
  • dyplom poświadczający miejsce wylądowania oraz wysokość lotu,
  • zdjęcie przesyłane drogą elektroniczną,
  • transport na miejsce startu.


Pomysł na oryginalny prezent dla rodziny nie przychodzi Ci do głowy? Nie wiesz, co podarować swoim pociechom na Dzień Dziecka lub inną wyjątkową okazję? A może, po prostu chcesz spędzić niesamowite chwile wspólnie ze swoimi najbliższymi? Rodzinny Lot Balonem to idealne rozwiązanie! Wybierz ten niebanalny prezent na Urodziny, Święta lub inną rodzinną uroczystość. Podaruj swoim bliskim niezapomniane przeżycie!

Dostępne Prezenty i lokalizacje:

Filtruj Prezenty
Sortuj wyniki: 12
Filtruj Prezenty

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Wiele lokalizacji na terenie kraju

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny strój, dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

ok. 1 h (+/- 15 min)

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń, osoby towarzyszące będą mogły obserwować realizację z ziemi.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające (brak mgieł i opadów) i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Prezent przeznaczony jest dla 2 osób dorosłych i max. 3 dzieci. Loty są uzależnione od warunków pogodowych. Minimalny wiek uczestnika to 6 lat. Uczestnictwa w locie odradzamy kobietom w ciąży. Wykonawca posiada wszystkie niezbędne zezwolenia na wykonywanie lotów balonem. Dokładne miejsce i termin startu – do ustalenia z organizatorem.


Opinie (Bądź pierwszy! Dodaj opinię)

Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.