Lot Balonem | Warszawa

5.0 3 Opinii

Lot Balonem | Warszawa


Warszawa (okolice)
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

699,00 zł

699,00 zł

O prezencie

Lubisz "bujać w obłokach"? W takim razie Lot Balonem to coś dla Ciebie! Niezwykłe widoki to tylko jedna z atrakcji, którą oferuje Ci to niesamowite przeżycie. Na pokładzie bajecznie kolorowego balonu, nie będzie miejsca na nudę. Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu fotograficznego, bowiem lot balonem to niepowtarzalna okazja do zrobienia unikatowych zdjęć. Całość dopełni bezcenne uczucie wolności i błogiego spokoju, którego nie da się z niczym porównać. Wyrusz w niezapomnianą podróż ku chmurom i pozwól sobie na wyjątkową chwilę zapomnienia i relaks. Zapomnij o przyziemnych sprawach i i rozpocznij prawdziwe "bujanie w obłokach"!

Kiedy odbywają się loty?
Loty balonem obywają się przeważnie chwilę po wschodzie słońca lub chwilę przed zachodem słońca, ponieważ wtedy panują najbardziej dogodne warunki pogodowe.

W jakich warunkach pogodowych może odbyć się lot?
Lot Balonem może się odbyć jeśli szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Czy wykonawca zapewnia transport na miejsce realizacji oraz po zakończonym locie?
Tak, wykonawca zapewnie transport z miejsca zbórki na miejsce startu, a po całej realizacji odwozi wszystkie osoby na wcześniejsze miejsce zbiórki.

Lot Balonem | Warszawa | Aeronauta prawdziwie oryginalny prezent dla wyjątkowych osób. Nie wiesz jaki wybrać prezent dla Mamy lub Taty? Podaruj im niezwykły voucher na Lot Balonem!  Wybierz ten niebanalny prezent na Urodziny, Święta lub inną okazję! Wręcz niepowtarzalny podarunek w formie przeżycia i ciesz się z nimi ich radością! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice)

Obowiązujący strój

Zalecamy swobodny, wygodny strój dostosowany do panujących warunków pogodowych oraz kryte obuwie na płaskiej podeszwie.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Realizacja prezentu w grupach 3-4 osobowych. Minimalny wiek uczestnika prezentu to 5 lat. Osobie niepełnoletniej musi towarzyszyć pełnoletni opiekun. W przypadku wagi uczestnika powyżej 100 kg należy poinformować o tym przed realizacją wykonawcę.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Aeronauta

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 3 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Krzysiek

Bardzo ciekawe przezycie, super widoki. Dodatkowo bardzo mily pilot, profesjonalna obsluga. Polecam

Rilka K.

Amazing experience!

Aneta Dominiak

Było super. Fajne widoczki, reakcje ludzi bardzo fajne. Udany prezent na urodziny:)

Marek Foss

Wszystko było świetnie przygotowane w miłej atmosferze, a sam lot fantastyczny. Chętnie wybralibyśmy się jeszcze raz.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.