(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Weekendowy Lot Balonem na Wyłączność dla Znajomych | Warszawa | Łódź

5.0 6 Opinii

Weekendowy Lot Balonem na Wyłączność dla Znajomych | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2999,99 zł

2999,99 zł

O prezencie

Wybierzcie się na niezwykłą przygodę, która na długo pozostanie Wam w pamięci! Weekendowy Lot Balonem na Wyłączność dla Znajomych daje Wam możliwość nie tylko podziwiania przepięknych widoków z niecodziennej perspektywy i zrobienia sobie fantastycznych zdjęć, których na pewno pozazdroszczą znajomi. Macie również szansę poznać fascynujące tajniki latania balonem – począwszy od zaplanowania trasy lotu, poprzez rozkładanie i napełnianie balonu, a na składaniu po lądowaniu kończąc. Zobaczcie jak balon reaguje na poczynania pilota, podziwiajcie krajobrazy i bawcie się świetnie - przygoda czeka!

Realizując prezent:
  • Zdobędziecie wiedzę i praktyczne umiejętności z dziedziny sportu balonowego,
  • Zrobicie niezwykłe zdjęcia z góry.
Kiedy jest możliwa realizacja?
Realizacja jest możliwa we wszystkie dni tygodnia, od poniedziałku do niedzieli.

Szukasz niezwykłego prezentu dla swoich najbliższych? Zabierz rodzinę lub przyjaciół na ten ekskluzywny lot balonem i przeżyjcie niezapomnianą przygodę, bez względu na porę roku! Jeżeli nie masz pomysłu, co podarować rodzinie na święta czy na wakacje – przelot widokowy to wymarzony prezent! Spełnij marzenia swoich bliskich i ciesz się radością z prezentu.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze, adekwatne do pogody oraz wygodne, kryte obuwie z płaską podeszwą.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Voucher zapewnia lot balonem na wyłączność, z rezerwacją możliwą we wszystkie dni tygodnia. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad rzeką Narew (okolice Warszawy), okolice Bolimowskiego Parku Krajobrazowego (okolice Łodzi). Organizator zapewnia uczestnikom lotu transport z miejsca spotkania na miejsce startu oraz powrotny z miejsca lądowania na miejsce spotkania. W locie mogą brać udział dzieci od 5-go roku życia pod opieką rodzica (osoby niepełnoletnie latają wyłącznie z opiekunem prawnym). Maks. waga uczestnika: 130 kg. Zmiany terminu rezerwacji można dokonać wielokrotnie, ale minimum 7 dni przed umówioną datą lotu.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Balonowa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 6 Opinii

Szymon Demirkol

wspaniałe przeżycie bardzo polecam!

Zobacz inne propozycje