(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Ekskluzywny Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób | Warszawa | Łódź

5.0 6 Opinii

Ekskluzywny Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2999,99 zł

2999,99 zł

O prezencie

Wybierzcie się na niezwykłą przygodę, która na długo pozostanie Wam w pamięci! Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób daje Wam możliwość nie tylko podziwiania przepięknych widoków z niecodziennej perspektywy i zrobienia sobie fantastycznych zdjęć, których na pewno pozazdroszczą znajomi. Macie również szansę poznać fascynujące tajniki latania balonem – począwszy od zaplanowania trasy lotu, poprzez rozkładanie i napełnianie balonu, a na składaniu po lądowaniu kończąc. Zobaczcie jak balon reaguje na poczynania pilota, podziwiajcie krajobrazy i bawcie się świetnie - przygoda czeka!
Realizując prezent:
  • Macie zapewniony transport z Warszawy na miejsce realizacji,
  • Zdobędziecie wiedzę i praktyczne umiejętności z dziedziny sportu balonowego,
  • Zrobicie niezwykłe zdjęcia z góry.
Szukasz niezwykłego prezentu dla swoich najbliższych? Zabierz rodzinę lub przyjaciół na ten ekskluzywny lot balonem i przeżyjcie niezapomnianą przygodę, bez względu na porę roku! Jeżeli nie masz pomysłu, co podarować rodzinie na święta czy na wakacje – przelot widokowy to wymarzony prezent! Spełnij marzenia swoich bliskich i ciesz się radością z prezentu.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Podstawowym celem lotu jest umożliwienie zrobienia unikatowych zdjęć osobom obdarowanym. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym (okolice Łodzi) oraz nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Należy dojechać na miejsce realizacji. Możliwy jest transport  z Warszawy z wykonawcą na miejsce realizacji. W locie mogą brać udział dzieci od 6-go roku życia pod opieką rodzica. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Balonowa

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 6 Opinii

Szymon Demirkol

wspaniałe przeżycie bardzo polecam!

Zobacz inne propozycje