Ekskluzywny Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób | Warszawa | Łódź

5.0 6 Opinie

Ekskluzywny Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób | Warszawa | Łódź


Warszawa (okolice), Łódź (okolice)
1-3 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

2099,00 zł

2099,00 zł

O prezencie

Wybierzcie się na niezwykłą przygodę, która na długo pozostanie Wam w pamięci! Lot Balonem ze Szkoleniem dla Trzech Osób daje Wam możliwość nie tylko podziwiania przepięknych widoków z niecodziennej perspektywy i zrobienia sobie fantastycznych zdjęć, których na pewno pozazdroszczą znajomi. Macie również szansę poznać fascynujące tajniki latania balonem – począwszy od zaplanowania trasy lotu, poprzez rozkładanie i napełnianie balonu, a na składaniu po lądowaniu kończąc. Zobaczcie jak balon reaguje na poczynania pilota, podziwiajcie krajobrazy i bawcie się świetnie - przygoda czeka!
Realizując prezent:
  • Macie zapewniony transport z Warszawy na miejsce realizacji,
  • Zdobędziecie wiedzę i praktyczne umiejętności z dziedziny sportu balonowego,
  • Zrobicie niezwykłe zdjęcia z góry.
Szukasz niezwykłego prezentu dla swoich najbliższych? Zabierz rodzinę lub przyjaciół na ten ekskluzywny lot balonem i przeżyjcie niezapomnianą przygodę, bez względu na porę roku! Jeżeli nie masz pomysłu, co podarować rodzinie na święta czy na wakacje – przelot widokowy to wymarzony prezent! Spełnij marzenia swoich bliskich i ciesz się radością z prezentu.

 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Warszawa (okolice), Łódź (okolice)

Obowiązujący strój

Wygodne, niekrępujące ruchów ubranie, zapewniające komfort termiczny, wygodne obuwie sportowe.

Czas trwania

Czas realizacji wraz z napełnianiem balonu przed startem i pakowaniem balonu po wylądowaniu to około 3 godziny. Sam lot trwa 1 godzinę

Uczestnicy

1-3 osób.

Pogoda

Loty odbywają się na przestrzeni całego roku przy sprzyjających warunkach atmosferycznych (brak opadów i silnego wiatru).

Ważne informacje

Podstawowym celem lotu jest umożliwienie zrobienia unikatowych zdjęć osobom obdarowanym. Loty odbywają się w okolicy podanych miast - nad Bolimowskim Parkiem Krajobrazowym (okolice Łodzi) oraz nad rzeką Narew (okolice Warszawy). Należy dojechać na miejsce realizacji. Możliwy jest transport  z Warszawy z wykonawcą na miejsce realizacji. W locie mogą brać udział dzieci od 6-go roku życia pod opieką rodzica. Maksymalna waga uczestnika: 110 kg.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Akademia Balonowa

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 6 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Szymon Demirkol

wspaniałe przeżycie bardzo polecam!

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.