Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga | Katowice

1 2 3 4 5 (0)
Katowice i okolice
2 os.

1999 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Przeżycie, dzięki któremu cały świat zatrzymuje się, krajobraz zastyga w bezruchu a czas stoi w miejscu. W powietrzu unosi się błoga atmosfera relaksu i spokoju a widoczność sięga 20 kilometrów. Balon to najstarszy, bo ponad 200 letni i najbardziej romantyczny statek powietrzny. Lot Balonem na wyłączność - w balonie będziecie tylko Wy i pilot. Takiego przeżycia nie sposób jest szybko zapomnieć!

Ekskluzywny Lot Balonem dla Dwojga to świetny pomysł na prezent dla Zakochanych, Rodziców lub też Dziadków - dla wszystkich którzy są ciekawi świata i szukają nowych przygód! Potrzebny Ci jest oryginalny podarunek? Ten lot to świetny prezent na Walentynki, Gwiazdkę, Urodziny czy Imieniny. Osoba której chcesz dać prezent często buja w obłokach? Podaruj przeżycie i spraw, aby wzniosła się do gwiazd!


Miejsce realizacji

Katowice i okolice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze.

Czas trwania

Przygotowanie balonu do lotu trwa około godziny. Tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem pilota na miejsce startu. Dlatego też powinno się zarezerwować 3-4 godziny wolnego czasu na realizację przeżycia, z czego około 60 minut spędza się w powietrzu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów naziemnych. Do kosza balonu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Informacje dodatkowe

Minimalny wiek uczestnika prezentu Lot Balonem to 8 lat. Osobie niepełnoletniej muszą towarzyszyć pełnoletni opiekunowie. Z przeżycia nie mogą korzystać kobiety w ciąży. Loty realizowane są od poniedziałku do piątku.Opinie (1)

Natalia

Po prostu... niesamowite wrażenia !!! POLECAM !

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.