Lot Balonem dla 2 osób

1 2 3 4 5 (1)
Katowice i okolice
2 os.

1299 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Prezent, dzięki któremu będziecie razem bujać w obłokach! Przeżyjcie tę podniebną przygodę razem i podziwiajcie niesamowite widoki. Lot Balonem to równie bezpieczna co ekscytująca podróż w przestworzach. Niezapomniane chwile najlepiej smakują we dwoje. Będzie to również doskonała okazja do oderwania się od rzeczywistości. Tych emocji z pewnością nie zapomnicie przez długi czas. 

Pomysł na romantyczny prezent dla pary nie przychodzi Ci do głowy? Potrzebujesz kupić prezent na rocznicę czy urodziny? Trafiłeś w dziesiątke! Upominek Lot Balonem dla 2 osób to świetna propozycja dla każdej pary, która lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Podaruj swoim przyjaciołom voucher na prezent, a możesz być pewny, że będą zaskoczeni.


Miejsce realizacji

Katowice i okolice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Przygotowanie balonu do lotu trwa około godziny. Tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem pilota na miejsce startu. Dlatego też powinno się zarezerwować 3-4 godziny wolnego czasu na realizację przeżycia, z czego około 60 minut spędza się w powietrzu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów naziemnych. Do kosza balonu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin. Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku.

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się 1‐2 razy w tygodniu i minimum raz w miesiącu w weekend. Minimalny wiek uczestnika prezentu Lot Balonem to 8 lat. Osobie niepełnoletniej muszą towarzyszyć pełnoletni opiekunowie. Prezent obejmuje udział dwóch osób a sam lot odbywa się w grupie. Z przeżycia nie mogą korzystać kobiety w ciąży.


Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.