Lot Balonem | Katowice

1 2 3 4 5 (3)
Katowice i okolice
1 os.

699 zł

12 miesięcy ważności Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny 14 dni na zwrot w sklepie online
12 miesięcy ważności
Bezpieczne
zakupy
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot w sklepie online

Kto z nas nie lubi bujać w obłokach? Otrząśnij się ze snu na jawie i ruszaj na podbój przestworzy! Spełnij marzenie o lataniu i wznieś się wysoko ponad ziemię. Wystarczy napełnić czaszę balonu gorącym powietrzem, wskoczyć do gondoli i wyruszyć ku chmurom. Wraz ze wznoszeniem się balonu, powoli będziesz odkrywać niesamowitą panoramę okolicy. Z każdą sekundą będziesz w stanie zobaczyć coraz więcej szczegółów - z tej wysokości nic nie ukryje się przed Twoim wzrokiem. Teraz możesz przez godzinę delektować się widokiem okolicy z perspektywy dostępnej jedynie ptakom! Zobacz na własne oczy, jak niesamowicie piękna może być okolica, na którą codziennie patrzysz z mniejszego dystansu.

Pragniesz podarować niebanalny prezent? Lot Balonem to idealny prezent dla każdego, kto chce spędzać czas na świeżym powietrzu! Niezależnie od tego czy to upominek dla mężczyzny, kobiety, taty, mamy czy też córki lub syna - z pewnością trafi w ich To świetny prezent na Walentynki, Urodziny czy też Mikołajki. 


Miejsce realizacji

Katowice i okolice

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Przygotowanie balonu do lotu trwa około godziny. Tyle samo czasu zajmuje spakowanie balonu i powrót samochodem pilota na miejsce startu. Dlatego też powinno się zarezerwować 3-4 godziny wolnego czasu na realizację przeżycia, z czego około 60 minut spędza się w powietrzu.

Informacje dla oglądających

Brak ograniczeń dla widzów naziemnych. Do kosza balonu mogą wejść jedynie osoby obdarowane.

Pogoda

Lot Balonem może się odbyć jeśli warunki pogodowe są sprzyjające i szybkość wiatru nie przekracza 15 km/h, bez względu na porę roku. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca) - wówczas ustal inny termin.

Informacje dodatkowe

Loty odbywają się 1‐2 razy w tygodniu i minimum raz w miesiącu w weekend. Minimalny wiek uczestnika prezentu Lot Balonem to 8 lat. Prezent obejmuje udział jednej osoby a sam lot odbywa się w grupie. Z przeżycia nie mogą korzystać kobiety w ciąży.Opinie (3)

Ruta

Lot balonem to niezapomniane przeżycie. Super obsługa polecam wszystkim szukającym wspaniałego prezentu

Grażyna

Wspaniała przygoda. Podniebna podróż przypomina żeglowanie, tyle, że w powietrzu. Organizatorzy profesjonalni w każdym calu.

Barbara

Jestem bardzo zadowolona z obsługi biura i wykonawcy.Cała obsługa fachowa i profesjonalna. Lot balonem niesamowity.Bardzo dziękuję.

1
Dodaj opinię

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.