Certyfikowany Kurs Spadochronowy | Poznań

0.0 0 Opinii

Certyfikowany Kurs Spadochronowy | Poznań


Oferta niedostępna
1 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

Zadzwoń (22 668 82 72) lub wyślij email (biuro@wyjatkowyprezent.pl) i zapytaj o dostępność prezentu

O prezencie

Uwielbiasz adrenalinę związaną ze skokiem ze spadochronem? Chciałbyś móc skakać bez instruktora? Teraz będziesz mógł się usamodzielnić! Kompleksowe szkolenie AFF pozwoli Ci uzyskać międzynarodowe uprawnienia potrzebne do wykonywania indywidualnych skoków! Wykwalifikowani eksperci przekażą Ci wiedzę teoretyczną, a następnie, już na zajęciach praktycznych nauczą wszystkich tajników spadochroniarstwa. Już nigdy nie będziesz mieć problemu ze składaniem spadochronu, żadna nieprzewidziana sytuacja w powietrzu Cię nie zaskoczy! Teraz możesz zostać prawdziwym asem przestworzy - również na papierze. Sprawdź ekwipunek i do dzieła! Ogromne emocje, cała seria skoków oraz tytuł dyplomowanego spadochroniarza czekają na Ciebie! Życzymy owocnej nauki i miłych wspomnień!

Co zawiera prezent?
Prezent obejmuje Certyfikowany Kurs Spadochronowy w Poznaniu. Przeżycie przeznaczone jest dla jednej osoby. 

Jak wygląda kurs spadochronowy?
Przeżycie składa się ze szkolenia teoretycznego oraz 5 skoków spadochronowych. 2 z nich odbywają się z 2 instruktorami, a 3 z 1 instruktorem. 

Jaki jest minimalny wiek uczestnika?
Minimalny wiek uczestnika kursu spadochronowego to 15 lat, ponadto minimalny wzrost to 130 cm.

Certyfikowany Kurs Spadochronowy | Poznań to prawdziwy prezent marzeń na urodziny? Ekstremalny prezent dla bliskiej osoby spędza Ci sen z powiek? Pomysł na prezent spada Ci z nieba. Certyfikowany Kurs Spadochronowy AFF w Poznaniu to ekskluzywny prezent, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym! Ten luksusowy upominek rozpala wyobraźnię wszystkim tym, którzy uwielbiają adrenalinę, silne emocje i aktywny wypoczynek. Skoki spadochronowe czekają na zuchwałych i głodnych życia. Podaruj przeżycie i zamień marzenia na wspomnienia!

Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Oferta niedostępna

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujesz się dobrze.

Czas trwania

Kurs spadochronowy kończy się w momencie kiedy kursant opanuje cały materiał z Programu Szkolenia

Uczestnicy

1 osoba.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie ciepłym. Pogoda może uniemożliwić realizację (decyzję podejmuje wykonawca). W takim wypadku zarezerwujemy inny termin.

Ważne informacje

Kurs Spadochronowy składa się ze szkolenia teoretycznego oraz 5 skoków. 2 z dwoma instruktorami oraz 3 z jednym instruktorem. Minimalny wiek uczestnika to 15 lat. Minimalny wzrost to 130 cm.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Sky Camp

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

0.0 0 Opinii

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Voucher to wielofunkcyjny prezent, który możesz wykorzystać na prezentowane przeżycie lub wybrać dowolną atrakcję z naszej oferty do wartości prezentowanego przeżycia. Voucher można wymienić na inne przeżycie przez cały okres jego ważności.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.