Energylandia

Przeżyj niesamowitą przygodę w największym w Polsce i jednym z największych w Europie parków rozrywki Energylandia w Zatorze, zlokalizowanym na południu naszego kraju. Do Twojej dyspozycji będzie ogromna liczba atrakcji, w tym między innymi rollercoastery, karuzele, oraz water park przypominający tropikalną wyspę! Jesteś gotowy na porządny zastrzyk adrenaliny? Koniecznie zapytaj na miejscu o Hyperiona! To najwyższy i najszybszy w Europie mega coaster, który dzięki rozwijanym na nim prędkościom, z pewnością spełni wymagania największych fanów parków rozrywek! Koniecznie zabierz ze sobą swoich znajomych!
Szukaj po kategorii

Energylandia - park rozrywki Zator

Energylandia to niezwykłe miejsce, skierowane do dosłownie wszystkich- dzieci, dorosłych, par, paczki znajomych, czy też rodziny. Jest to największy park rozrywki w Polsce, zlokalizowany w Zatorze. Posiada wiele stref, o różnym stopniu adrenaliny związanej z atrakcjami. Tutejszy roller coaster zapiera dech w piersiach.

Energylandia: zabawa na całego

Możesz zakupić bilet do Energylandii dla siebie, dla dwojga... na jeden lub dwa dni. Vouchery, później wymienione na bilety, uprawniają do całodniowego wejścia na teren parku i skorzystania z wszystkich znajdujących się tam atrakcji, urządzeń i pokazów, w tym także strefy wodnej water park, czy też atrakcji dla dzieci.

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.