Dwudniowa Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator

5.0 1 Opinie

Dwudniowa Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator


Zator
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

638,00 zł

638,00 zł

O prezencie

Lubicie nietuzinkowe przygody? Szukacie oryginalnego pomysłu na spędzenie weekendu? Ten prezent jest tym, czego szukacie! Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia dla Dwojga jest Waszym powrotem do dzieciństwa i beztroski, za którą wszyscy dzisiaj tęsknimy! Przez dwa dni macie szansę sprawdzić wszystkie atrakcje, jakie naszykował dla Was jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Europie! Wyłączcie telefony, bierzcie aparaty w dłonie i cieszcie się tymi wyjątkowymi chwilami! Zapraszamy Cię do parku rozrywki: ENERGYLANDIA - Park Rollercoasterów nr 1 w Europie!

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilety wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostaną wysłane bilety. Pamiętaj aby je wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co obejmuje prezent?
Wasz prezent obejmuje całodniowe wejście do parku rozrywki oraz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji.

Czy w ramach prezentu możemy korzystać również ze strefy wodnej water park?
Oczywiście, pamiętajcie tylko, by zabrać ze sobą odpowiedni strój.

Czy po wejściu istnieje możliwość opuszczenia parku na chwile i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość, przed wyjściem poproście pracownika przy bramkach wyjściowych o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Czy wiesz, że...
Park rozrywki Energylandia położony jest na 35 hektarach i jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam m.in. rollercoastery, karuzele oraz water park przypominający tropikalną wyspę.

Dwudniowa Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator sprawdzi się jako pomysł na spędzanie aktywnie czasu tylko we Dwoje. Ta wycieczka marzeń idealnie się sprawdzi jako prezent dla pary albo jako nietuzinkowy prezent dla rodziców!

ZOBACZ FILM Z TEGO PRZEŻYCIA! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Dwudniowy pobyt w parku rozrywki.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwudniowy pobyt w parku rozrywki. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać z minimum 5 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Energylandia

Zobacz więcej od tego wykonawcy

Zobacz więcej

5.0 1 Opinie

LISTA INNYCH, DOSTĘPNYCH PREZENTÓW W TYM VOUCHERZE
Ostateczny zakres świadczonych usług możesz ustalić z Wykonawcą przed realizacją usługi.

Rozwiń listę prezentów
Zalety vouchera

Jest to wielofunkcyjny bon upominkowy, który możesz wykorzystać na to przeżycie lub wybrać dowolną inną atrakcję z naszej oferty o tej samej lub niższej wartości. Voucher można wymienić na inny voucher przez cały okres jego ważności.

Konrad O.

Super miejsce dla całej rodziny.

Zobacz inne propozycje

Aby poszukiwania prezentu były jeszcze lepsze, używamy ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych i marketingowych. Przeczytaj więcej w Polityce Prywatności.