(22) 66 88 272 lub Czat | Pon.-Sob.: 9:00-17:00

Dwudniowa Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator

5.0 1 Opinii

Dwudniowa Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator


Zator
2 os.
3 lata ważności
Gwarancja ceny
14 dni na zwrot

718,00 zł

718,00 zł

O prezencie

Lubicie nietuzinkowe przygody? Szukacie oryginalnego pomysłu na spędzenie weekendu? Ten prezent jest tym, czego szukacie! Dwudniowa Przygoda w Parku Rozrywki Energylandia dla Dwojga jest Waszym powrotem do dzieciństwa i beztroski, za którą wszyscy dzisiaj tęsknimy! Przez dwa dni macie szansę sprawdzić wszystkie atrakcje, jakie naszykował dla Was jeden z najpopularniejszych parków rozrywki w Europie! Wyłączcie telefony, bierzcie aparaty w dłonie i cieszcie się tymi wyjątkowymi chwilami! Zapraszamy Cię do parku rozrywki: ENERGYLANDIA - Park Rollercoasterów nr 1 w Europie!

Czy możesz udać się na realizację prezentu z Voucherem?
Nie, Voucher nie upoważnia do wstępu do Parku Rozrywki Energylandia. Przed planowaną wizytą należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilety wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. W mailu zwrotnym zostaną wysłane bilety. Pamiętaj aby je wydrukować i zabrać ze sobą na realizację.

Co obejmuje prezent?
Wasz prezent obejmuje całodniowe wejście do parku rozrywki oraz możliwość korzystania ze wszystkich dostępnych urządzeń, pokazów oraz atrakcji.

Czy w ramach prezentu możemy korzystać również ze strefy wodnej water park?
Oczywiście, pamiętajcie tylko, by zabrać ze sobą odpowiedni strój.

Czy po wejściu istnieje możliwość opuszczenia parku na chwile i ponownego wejścia?
Jest taka możliwość, przed wyjściem poproście pracownika przy bramkach wyjściowych o postawienie stempla identyfikacyjnego. Umożliwi on powrót na teren parku tego samego dnia. Ważne aby posiadać bilet wstępu do parku, będzie on wymagany do przedstawienia w momencie powrotu.

Czy wiesz, że...
Park rozrywki Energylandia położony jest na 35 hektarach i jest największym tego rodzaju obiektem w Polsce. Na fanów dobrej zabawy czeka kilkadziesiąt atrakcji przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych. Znajdziemy tam m.in. rollercoastery, karuzele oraz water park przypominający tropikalną wyspę.

Dwudniowa Przygoda dla Dwojga w Parku Rozrywki Energylandia | Zator sprawdzi się jako pomysł na spędzanie aktywnie czasu tylko we Dwoje. Ta wycieczka marzeń idealnie się sprawdzi jako prezent dla pary albo jako nietuzinkowy prezent dla rodziców!

ZOBACZ FILM Z TEGO PRZEŻYCIA! 


Informacje o produkcie

Miejsce realizacji

Zator

Obowiązujący strój

Ubranie, w którym czujecie się dobrze. Obuwie sportowe.

Czas trwania

Dwudniowy pobyt w parku rozrywki.

Uczestnicy

2 osoby.

Pogoda

Prezent realizowany jest w sezonie wiosenno-letnim zgodnie z harmonogramem dostępnym na stronie www.energylandia.pl.

Ważne informacje

Prezent obejmuje dwudniowy pobyt w parku rozrywki. Przed planowaną wizytą w parku należy dokonać z minimum 7 dniowym wyprzedzeniem wymiany numeru rezerwacyjnego Vouchera na bilet wstępu na www.wyjatkowyprezent.pl/rezerwacje. Wymiana Vouchera na bilet jest równoznaczna z akceptacją regulaminu parku.


Sprawdź na mapie


Realizacja

Energylandia

Zobacz więcej ofert tego wykonawcy

Sprawdź

5.0 1 Opinii

Konrad O.

Super miejsce dla całej rodziny.

Zobacz inne propozycje